Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerülne egy ilyen...

3 napos mákos lecsó kérdése:

Mennyibe kerülne egy ilyen gép? És milyen alkatrészek lennének benne?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam azon ,hogy van-e olyan PC ami megfelelne ezeknek az elvárásoknak:

-Vinni-e kellene 3db 8k-s monitoron stabil 300 fps-el a Hover Junkers-t mert ennek van most a legnagyobb gépigénye.

Ez egy fikció.

De azért valaki elmondaná ,hogypl.: hány SLI-be kötött TITAN kell hozzá?



#3 monitor.
2016. febr. 6. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás a Titan, GT610 elviszi neked 6 db 12k-s monitoron is.
2016. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8 DB GTX980TI elég lesz,de a 2000W-s Codegen gémer tápot ki ne hagyd meg a 128GB RAM-ot,a lényeg hogy legyen 24 magos CPU 7,8 GHZ-en.
2016. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Na de most tényleg.
2016. febr. 6. 17:35
 4/22 anonim ***** válasza:
Látom ezzel nem vagyok egyedül,én is épp ezen gondolkodok.
2016. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi második válaszoló. :D
2016. febr. 6. 17:36
 6/22 anonim ***** válasza:

Először is nem a Hover Junkersnek van a legnagyobb gépigénye (egyszerűen a gépigény magasabb, mert a VR alapból ~2db Full HD, 90Hz monitornak felel meg).

Másodszor, 300Hz monitor nincs a piacon, ezért 300fpsnek sincs értelme.

Harmadszor, 8k-s monitorok még nem jutottak el a consumer szintig, ezért inkább kérdezd úgy, hogy 6db 4K-s monitor.

Negyedszer, hatalmas thermal throttling lesz 4 titan x mellett, és nincs jelenleg olyan épeszű ember, aki 4 titan x-et vesz csak ezért.

Ötödször, minek akarsz te 300fpsel hover junkersezni 3db 8ks monitoron?

2016. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#6.Ne vedd komolyan.:D
2016. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
6. hozzászólónak üzenem: Az a lényeg ,hogy senki sem akar. Csak elgondolkodtam rajta.
2016. febr. 6. 17:39
 9/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hover Junker


annyi biztos hogy nagyon menö nev, en lehet akarnam is amin elgobdolkodtal, csak nem tudom mi is ez igy hirtelen rakeresve inkabb nem is kerestem tovabb...


inkabb Doom 3 beli Ultra Turbo Turkey Puncher 3 t jatszanam igy...

2016. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan gépem ami megfelel az igényeidnek... Igaz ez egyedi gyártású ketyere.Bár csak 3 db 4k monitor van rákötve. Egy Intel el gyártatott sorszámozott proci van a szintén sorszámozott Intel (!) csakis ehhez való lapon. mindkettőből 10 db van a világon, talán 3 van kint, többi tesztcél... A vga k azok pedig kereskedelmi forgalomban még nem kaphatóak, de a gf gtx980 sli től 340% al többet tud 1 db is. nah abból van nekem 2db sli be. Táp, nos igen, az kell mellé, főleg hogy prototípus a cucc, de egy 1600 as elég nekik. Minden járékot visz maximális felbontáson max beállítással. Jah a proci... Kb az Új, jelenleg megjelenő Intel i7 szépia után fog esetleg kijönni 2 generációval a népeknek... De ha Jrsz nekik és kicsengeted a kavicsot, neked is lehet talán egy.
2016. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!