Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort ajánlanátok?

Milyen monitort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Leginkább samsung érdekelne és olyan 23-24colos fullhd felbontással. Melyiket ajánlanátok?

2016. febr. 7. 02:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Keret? Milyen célra? Mindenképpen csak Samsung érdekel?
2016. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Játékra kellene. Valami értelmes összegért, 50-60k max.
2016. febr. 7. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:

LG 23MP67VQ

[link]

[link]


És egy teszt: LG 23MP67VQ [link]

2016. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Maradnék a samsungál. Beváltak nálam a samsung kijelzők/monitorok. Már sok-sok éve egy syncmaster 2043nw típusú monitorom van, de már kicsit kicsinek érzem és nem is fullhd :)
2016. febr. 7. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Én az LG-vel vagyok így! Ez egy kiemelkedő monitor, és az LG az élenjáró az IPS technológiában.

Samsungból ilyen árban csak TN panelost találtam, ha az jó neked akkor majd ajánlok egyet.

2016. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek ehhez. A TN panelnak mik a hátrányai?
2016. febr. 7. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben a cikkben minden benne van! Ne csak az első oldalt olvasd el!

[link]

2016. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elvileg a mostani monitorom is TN+Film paneles, de valahogy nincs baj a betekintési szöggel.

Szóval akkor ennyiért csak lg-t lenne érdemes venni?

2016. febr. 7. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a monitor nagyon megéri (és a Probardver szerint is a monitor tesztben). Az IPS technológia a legújabb, és ennek a modellnek a cinema képernyője nagyon szép, arról nem is beszélve, hogy ezen az áron talán az egyetlen típus ami gyárilag szinkalibrált! De ha neked megfelel a TN (csak mert Samsung), akkor ajánlok olyat. Döntened mostmár neked kell!
2016. febr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!