Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményed a Dell Latitud...

Mi a véleményed a Dell Latitude D630 Laptop-ról?

Figyelt kérdés
Mennyit bírná meg, mekkora az a cpu, videó kártya, rám, stb. amit még bele lehet pakolni/rakni ?

2016. febr. 10. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet belepakolni semmit. Egy régebbi gép, elég jó széria. De több processzorral adták ki. T7250 elég jó proci. [link]

Ma is elmegy ez a gép, alap dolgokra.

2016. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Üdv!


Azért a legutolsó BIOS frissítéssel még lehet bele tenni memóriát (2x4 GB). T7XXX-es processzorokkal árulták (ha jól tudom),ami üzleti,irodai célokra tökéletes. Én vettem bele egy T9300-ast (6MB cache, 2,5 Ghz). Továbbá lehet bele SSD-t pakolni,és talán (de ez eléggé "talán") még blu-ray írót is. Nálam most 2x2GB ram-mal megy rajta egy Win 7 Professional,külső monitorra kitéve(Ott 1080p Full HD-n).

Annyi csupán vele a bajom,hogy néha beszaggat a nagyobb oldalak betöltésénél,de ennyi. Nyilván,játékra teljesen alkalmatlan (Az nVidia videó chip-esen még talán lehet kisebb rendszerigényű játékokat próbálgatni. Nekem az Intel GMA 965-ös jutott... San Andreas közepes beállításokon tűrhetően megy.).


Összességében mi a véleményem róla? Az,hogy olyan,mint a Zsiguli az autók között. Sok mindent kibír.Első válaszolónak igaza van,tényleg nagyon jól sikerült széria. 2007-ben kezdték gyártani.

2016. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!