Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A pen drivet-t csak akkor...

A pen drivet-t csak akkor kell szoftveresen leválasztani, ha írás történt rá?

Figyelt kérdés

Windows-ban van az USB eszköz leválasztása opció. Mielőtt kihúzzuk a pen drive-ot vagy külső merevlemezt, illik itt leválasztani először.

Ha csak olvastam fájlokat, de nem írtam az USB háttértárra, akkor is le kell választani külön? Hiszen így nem lehet gond, mert az írás befejeződése tárgytalan.


2016. febr. 10. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ami biztos, válaszd le.
2016. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Csak szerinted nem ír rá a Windows...

G.

2016. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha ír is rá, csak a saját dolgait, tehát a fájljaimban kárt nem tehet, nem?
2016. febr. 11. 00:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, hogy csak a saját dolgait írogatja a Windows. Olyan vacakokat, mint például a fájlrendszer leírói, NTFS hülyeségei (ha arra formáztad). Neked erre semmi szükséged, mert két-három napos "hogyan mentsem meg a fájlokat, mert a Windows nem látja a pen drive-om?" gyk levelezéssel akarod tölteni az idődet. Nyilván, ha leválasztás nélkül kihúzod, 100 esetből 97 alkalommal semmi hiba nem történik, de a maradék 3 az gyász.
2016. febr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Trevor. ***** válasza:
Ha az írási gyorsítás vagy mi opció be van kapcsolva, akkor lehet probléma abból, ha csak úgy lehúzod. Én biztonságosan le szoktam választani, most az a pár másodperc, amíg tart a művelet, simán kibírható.
2016. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Milyen béna már ez a Windows! És ha először nyitná meg a pen drive-ot, akkor hogyan olvasná? :D Akkor nem tudott még magának odakutyulni könyvtárszerkezetet vagy ntfs térképet.
2016. febr. 11. 20:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem érted te a Windows és a tárolási protokollok működését. Ez nem baj, de az már gáz, ha így akarsz bármit is fikázni!

G.

2016. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jaj, te álszent, mert te sosem ítéltél el olyat, amihez nem értesz? Ne mondd már! A Windows egyébként is sok kívánnivalót hagy maga után, ezt rajtam kívül mások is megállapították már. Csak nem a Microsoftnál dolgozol, hogy így véded őket?

De miért is számít ez fikázásnak? Ha soha életemben nem lett volna bajom a Windows-zal, most sem állítanám be negatívan. Csak leírtam valamit egy netes oldalon, már ítélkező vagyok miatta? Sajnálom. :D

Ha kikapcsol a monitor tétlenség miatt, akkor az USB eszközön is elkezd ész nélkül matatni a rendszer, ennek végképp semmi értelme, szóval a Windows már csak az marad, ami.

Linuxon is le kell választani? Erre kíváncsi lennék.

2016. febr. 12. 00:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem, a Linux telepatikus, és tudja, hogy mikor nem szabad ráírni a cuccra! Szerinted?!

G.

2016. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Linuxon is le kell választani? Erre kíváncsi lennék."

Igen le kell.

2016. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!