Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM bővítés a problémára?

RAM bővítés a problémára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy laptopom amit kb 5 éve vettem jó drágán: [link]


[link]


A problémák a következők: szinte semmilyen játék nem fut rajta, szakadozik, laggol meg minden baja van pedig mikor megvettem akkor ment minden simán, az akkori játékok amelyek akkor mentek most nagyon laggolnak minimum grafikán is néha. Lassú a gép is, többszöri Windows újratelep1tések sem oldották meg a problámát: win7 64 bit, win 8.1 pro 64 bit, win 10 pro 64 bit.

Szerintetek egy RAM bővítés segíten-e? 4 GB ramot akarok még beletenni, csak azt nem tudom, hogy milyen jár bele, rengeteg oldalt megnéztem, google-ztam de mindenhol másfajta ramot ír.

SSD-t ha vennék bele vagy egyáltalán lehet beletenni?

Újrapasztázás, portalanítás segíten-e? Még egyszer sem volt soha semmilyen szervzízben tehát ezek sem voltak csinálva rajta. Gondolom ezért melegedik a nagyon, hűtővel is.


Válaszokat előre is köszönöm!!



2016. febr. 11. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Első körben a portalanítást és az újrapasztázást ajánlanám, mert azért nem egy gyenge gép, régebbi játékokat el kell, hogy vigyen, ha nem is maxon, de bírnia kéne.
2016. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ThodEE GoD ***** válasza:

Takarítás és SSD nagyon sokat dob a gépen!


Egy Acerbe akartam 2+1Gb ról 2+4re bővíteni, és 8féle modulból egyikkel se ment pedig a hivatalos weblapon 4+4ig ígérik hogy lehet bővíteni és a ram modulok közt volt olyan is amit speciál ehhez a géphez rendeltünk :(

2016. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen! mindenképp egy alapos takarítás, valószínűleg a por okozta hőmérséklet gondok miatt akadozhat!

főleg abból gondolom hogy ami régen ment és most meg nem, és a konfihuráción nem lett semmi sem változtatva.

2016. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!