Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire HD 5770 vapor-x...

Sapphire HD 5770 vapor-x magas hőmérsékletek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy a gpu-z ugye 3féle hőfokot is ír a kártyánál.ebből 2 ilyen 80-90fok körüli értékekkel riogat.msi afterburnerrel feljebb is állítottam a ventiket,viszont a a hőmérséklet nem változott.a harmadik hőre 60fok körüli értéket ír,annyinak kéne lennie.

Namost,tudom hogy ez egy régi kártya már,elképzelhető,hogy újra kellene pasztázni?Ha igen,azt videókártyánál hogy és mivel kell?

Vagy lehet,hogy csak az új Radeon software driver miatt hibásan érzékeli a hőfokot?Utóbbinak örülnék,mert akkor nem kéne szétszedni a kártyát..köszi,üdv!



2016. febr. 11. 21:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
csak helyzetjelentés:azóta már eladtam a karit,viszont újrapasztáztam előtte,stabil 55-60fok az OC-val együtt is :) már egy HD 6970 teker a gépben,amit szintén újrapasztáztam,úgyhogy innentől ez is rutinművelet.köszi mégegyszer!
2016. máj. 28. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!