Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális a videokártyánál?

Ez normális a videokártyánál?

Figyelt kérdés

Adott egy GTX 560 Ti Top videokártya.

Mikor beraktam a gépbe és még nem volt rákötve a tápkábel, pirosan világított. (Ez szerintem még oké)

Miután rádugtam a tápkábelt, elkezdett zölden világítani és "úgy maradt", azaz még ha a gépet is kikapcsolom, az ugyan úgy világít tovább.

Illetve játék után (akár pár perc, akár pár óra) miután kilépek az asztalra, minden egy kicsit (nem nagyon, csak közelről lehet észrevenni) homályos, majd miután lehűlt a kártya, újra visszaáll.

Ezek normálisak ennél a kártyánál?

1080p felbontás, alapjáraton 30-35 fok, terhelve 70-75 max.



2016. febr. 12. 00:54
 1/3 ThodEE GoD ***** válasza:

Hőmérséklet rendben van, táp nélkül nem szoktuk bekapcsolni, nem hiszem hogy tesztelgetned kéne.

A tápegységben lévő kondenzátorok miatt maradhat feszültség a 12V os ágon ami elég pár led világításához sokáig, az hogy homályos az elég furcsa, nem kellene neki.

2016. febr. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért nézek én is furcsán, hogy miért...

Eddig játékbeli hibát (kilépés, fagyás, akadás stb...) nem vettem észre.

2016. febr. 12. 05:40
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gyarto biztos ir a ledekrol


amig keszenletben van a gep addig "orokre" eghet a led a vga n


valoszinu puszta allapot jelzo feny, hogy a vga "OK" allapotban van

2016. febr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!