Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi vagy új HDD?

Balázs 91 kérdése:

Régi vagy új HDD?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy 160 gb os ide csatlakoztatású merevlemezt , igen tudom hogy elavult stb a csatlakoztatás de ki akarom használni az alaplap összes csatlakoztatási pontját. Szóval 8 ezerért vettem. és amikor bekapcsoltam a hd sentinel azt írta hogy 4220 bekapcsolás volt már szerinte. Ez lehetséges? újként árulják és van hozzá 1 év gari idő is. Most akkor használt vagy új ?
2016. febr. 13. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így a távolból elég nehéz megmondani- csak te tudod, kitől vetted, és csak ő tudja az igazságot.

Én nem tudom elképzelni, hogy bárhol is gyártanának még IDE csatlakozós merevlemezt.

2016. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lord Hidan ***** válasza:
Új és ide? hát elég fura na meg az is h 160gb 8ezer volt mikor 1tb sata 3-as 13ezer körül van
2016. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lord Hidan ***** válasza:
Boltban vetted? ha igen és még nincs két hete akkor vissza viheted
2016. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Webshopon keresztül vettem. 2013 végén állt le a ide csatis winyók gyártásával a western digital, ezek az utolsó szériábol maradhattak fent gondolom. a hardverker is 2 éves gari mellet adja ugyanezt a típust.
2016. febr. 13. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!