Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi PC-t hogy lehet régi...

Régi PC-t hogy lehet régi Plazma Tv-hez csatlakoztatni? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Adott egy ősöreg Pc dvi/Vga kimenettel és volt eddig egy Lg lcd tv,amivel a vga kábellel simán össze tudtam kötni a pc-t.Most szereztem egy Panasonic plazmát azon nincs vga bemenet,viszont van egy hdmi.Vettem egy dvi hdmi átalakítót,összekötöttem,de a Panán semmi kép.Ugyanezt kipróbáltam a Lg-n és ott megint csak működött a dolog.Valakinek ötlet?A Pc-n egyébként xp van.Már az is eszembe jutott,hogy egyszerre rákötöm a két tv-t a gépre és úgy megpróbálom megosztani a képet.Lehet hülye kérdés,de a Panán külön lehet be kell állítani valamit,míg az Lg-n automatikusan átmegy a kép?

2016. febr. 13. 22:03
 1/2 Dongaben ***** válasza:
100%
Régebben pár napig volt nálam egy Panasonic TV, monitorként. A TV menüjében a bemenet (Input)-nál kellett kiválasztani a "PC"-t vagy "HDMI/PC"-t. Valami hasonlót...:D
2016. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Ha integrált a grafikus vezérlő, akkor sok esetben a BIOS-ban lehet választani kimenetet.

Vagy ha úgy kapcsolod be a számítógépet, hogy már rá van kötve a bekapcsolt TV, talán felismeri.

Egyébként a video"kártya" vezérlőprogramjában állítható több képernyős kiterjesztés. (illetve hogy melyik legyen az elsődleges)


Ha nagyon nem megy, akkor egyszerre is kipróbálnám a két TV-t.

2016. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!