Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani nyomtatót?

Tudnátok ajánlani nyomtatót?

Figyelt kérdés

Nyomtató kéne nekem, ahhoz hogy havi párszor nyomtassak a suli miatt, gyakorlás stb. Ja és ne legyen drága...

Megtudnátok mondani azt is hogy a multifunkcionális pontosan mire képes?

Sok ismerősöm olyat ajánlott, de pontosan milyet és honnan azt nem tudom még. :)



2016. febr. 14. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Logikus hogy az a multifunkciós amin van scanner és fénymásoló is. A nyomtatók nem drágák, olcsóbbak mint bele a festék. Nem érdemes rájuk sokat áldozni. Canon, HP, vagy EPSON közül válassz és tintasugarasat természetesen, a többi nem éri meg ritka nyomtatásra. Viszont tintasugarassal legalább hetente nyomtass valamit hogy ne száradjon be.
2016. febr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Monocrome laser (fekete fehér, lézer). Abba nem szárad bele a por, és ha egy évig nem nyomtatsz, az sem probléma. Ja, és 20000 forint alatt már lehet kapni pl. EPSONt. Ez a megoldás a legköltséghatékonyabb, ha nem kell a szkenner, meg a színesnyomtatás.
2016. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem HP van 11 éves sima usb-s. Teljesen jól működik én is egyetemre használtam puska nyomtatáshoz. A patron hamar elfogy de hát ez ilyen.
2016. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szkenner, nyomtatás, másoláshoz kellene akkor.(ez a multif. nem? :) ) milyen nyomtatót tudnátok ajánlani ami pont ezekre jó és olcsó is?
2016. febr. 14. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!