Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a konfigró...

Icon1337 kérdése:

Mit gondoltok erről a konfigról? MSI z97 gaming 3 intel i5-4690k Kingston 2x4gb ddr3 1866mhz black fury Alpenföhn Brocken Eco Aerocool BattleHawk Enermax Lepa MX f1 600w / FSP Hyper M 600w Msi r7 370 2gb oc (már fél éve megvan)

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Két hiányosság van. Enermaxból Revolution X't széria, FSP-ből pedig a sima aurum széria a minimum processzorhúzásra, emiatt komoly limitjeid lehetnek. A videokártya a konfiguráció többi részéhez képest meglehetősen gyenge és feltételezem hogy ez utóbbit fogod leghamarabb lecserélni egy gépbővítés alkalmából. A gép többi része korrekt, arányosnak mondható.
2016. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mit értesz komoly limit alatt ?:D
2016. febr. 14. 15:50
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

enermax lepa szeria amugy is alapbol felejtos barmilyen celra


Hyper (M) bol pedig barmilyen celra 500 ason kivul ertepmetlen masban gondolkodni


vagyis az emlitett Aurum szeria ha nagyobb teljesitmenyre van szukseged


ha enermax akkor pedig legalabb a Triathlor szeria, de tuningra inkabb az emlitett Revolution X't van legolcsobban


tobbi az jo szerintem persze majd egy Polaris/Pascal vga csere kell bele kb. 1ev mulva

2016. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komoly limit alatt a nagy elektromos zajt és a feszültségingadozást és hiányos védelmet értem. Mivel ezt a tápegység nem képes normálisan kiszűrni, az egész munka az alaplapi kondenzátorokra és a videokártyára terhelődik, de a zajt még ezek sem képesek korrigálni. Mit jelent ez? Nagyobb hőmérséklet és rövidebb élettartam, a processzornál pedig hamarabb kell feszültséget emelni, hogy stabil maradjon. Röviden: rossz tuningpotenciál, ezek a tápegységek nem ideálisak tuninggépbe.
2016. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* ugyertem a hyper bol a nagyobbakra semmifele gyakorlatinok nem lehet hiszen nem megfeleloek oda ahova akkora teljesitmeny szukseges


* Lepa MX F1 szeria, vagyis nem az egesz Lepa szeria, de naluk csak ezektt az aljakat kapni szerintem ugyis... (vagyis a hasznallatra erdemes Lepa szeria beli tipusokat nem)

2016. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 nagy +1


(#5 * nalunk = Magyaro. n)


szoval szanj minimalisan tobbet tapra hogy minden okes legyen


Szia

2016. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! :)

Esetleg konkrétan tápokat tudnátok küldeni? maximum ár : 30.000 ft

2016. febr. 14. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez lenne a legmegfelelőbb, extrák nélkül:


[link]


De vannak extrás megoldások is:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!