Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mely felsőkategóriás egér a...

Mely felsőkategóriás egér a legjobb? (PLAM GRIP! )

Figyelt kérdés

Emelgetni nem nagyon akarom.

Palm gripes fogásra

felsőkategóriás egeret

legalább 3000 dpivel (és jó lenne ha le lehetne menni vele 200 dpi-ig , de ha ezen múlik az egér akkor jó a minimum 400 is)

szoftverrel

1000 hz-el

jobb kezes legyen

legfőképpen vegyesen játékokra lenne használva (főleg rts és fps )

legyen tenyér hátsó részének (tenyérpárna?) támasz , de ne is legyen túl nagy, tehát a 2 közt legyen hogy át is legyen fogható, de kényelmes legyen

Ne legyen se túl nagy se túl kicsi (kézméret: szélesség (hüvelykujjal együtt): 8,6 cm , hossz: 18,9 cm.)

20 k-s kategória (max 30-40es kategória ha nagyon jó)

LogiLink ID0017 egérpadhoz.

Ezeket megfogtam: Logitech g502 , Mionix Castor és tetszettek

Meggyőztek hogy a g502 jó választás de kaptam 1 ellenvéleményt mely szerint nem az.

(Media Marktban megfogdostam az 502 és a 402-t és az alakjuk viszonylag bejött pedig nem palm gripesek. Állítólag viszont az 502 és 402 hosszú távú használata során idegesítő a jobb oldali ujjtámasz hiánya miatt, plusz még a görgő is lötyög.) Pedig nagyszerű a fogása átfogásra, de kényelemre nem olyan jó.

A mionix naos szintén jól átfogható, csak nem ismerem.

Melyiket érdemesebb a 2 közül? Vagy milyen mást ajánlotok még?



2016. febr. 15. 20:15
 1/6 MGéza ***** válasza:

És, ha napjában hússzor kiírod kicsit másképp megfogalmazva a kérdésedet, szerinted több válaszoló lesz? Prohardvert ajánlanám inkább, ott több az egérszaki:

[link]

2016. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csak kicsit fogalmaztam át , a kényelmes fogást teljesen elvetettem , helyette csak az átfogásos egereket írtam. 4-5-6 egér helyett 2-ről kértem véleményt. Ha pedig te most is ugyanazt írod, hogy tegyem fel a kérdést egy jobban értő helyen, akkor mondom hogy megtettem. Ide is kiírtam, mert hátha itt is kapok hozzáértő válaszokat.
2016. febr. 15. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Én már válaszoltam háromszor, erre feltetted a kérdést a Prohardveren is kétszer, ott is válaszoltak, aztán visszatértél ide, és még kétszer feltetted. Én már meguntam, vegyél, amit akarsz!
2016. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ide is kiírtam, mert hátha itt is kapok hozzáértő válaszokat."

Ezzel arra céloztam hogy kaphatok mástól is hozzáértő válaszokat, nem csak tőled, tehát mégis megéri kirakni ugyanazt a kérdést többször kicsit más formában. Elvégre van még jó pár ezer magyar aki válaszolhat.

2016. febr. 16. 16:19
 5/6 anonim válasza:
Roccat kone pure optical black edition
2016. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Az egy kiváló egér, de tenyeres fogáshoz nagyon kicsi (11,5 cm).
2016. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!