Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok mondani jó processzorok...

Tudtok mondani jó processzorokat amik viszonylag olcsóak? (intel/amd jöhet)

Figyelt kérdés
a mostani gépem ilyen:proci:intel core 2 duo 3.16 e8500 ram:4gb vga:gforce gtx 470

2016. febr. 15. 23:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ja és amivel szeretnék majd játszani far cry primal ryse of tomb raider mafia 3 need for speed meg mennyenek a régebbi játékok mert azok mentek a mostani gépemen is pl:gta 5 far cry 4
2016. febr. 17. 17:00
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem AMD A10 5800K procival szerelt gépem van, ebben van integrált videokártya is(a prociban). Nem nagyon játszok, de a need for speed simán full grafikán szépen megy, más játékokat is szépen visz. Ezt azért mondom mert én nem szerettem volna videokártyára költeni, és ez így olcsóbb. Filmet ,akár 4K-is simán viszi, én jobban erre használom,meg netezésre. Elég pörgős proci, és ha muszály lehet húzni is(nekem nincs). De miattam vehetsz Intelt is, én csak azt mondom hogy egy baromság hogy az AMD szar. Nézd meg ezt a videót, elég érdekes, és nem egy árkategória a kettő. https://www.youtube.com/watch?v=JcA9W1xb0Cs
2016. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2016. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amd a10 6800k
2016. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#12 Látom fogyatékos vagy, és nem értesz a gépekhez...
2016. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 BM-Striker ***** válasza:

#15


AMD A10 5800K egy jó processzor a maga kategóriájában, és általános használatra kiváló.

Attól, hogy valakiknek egy olcsóbb gép tökéletesen kielégíti az igényeit,az illető nem fogyatékos.

2016. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a gond.. hanem belinkelt teszteket, ahol nem használtak dedikált VGA -t, és gyakorlatilag egy APU -t és egy IGP -vel rendelkező processzort hasonlítottak össze. Ezért van sokkal kevesebb FPS az intelnél.. de ezt úgy látom senki sem vette figyelembe. Míg az intelnek a HD 3000 -res videókártyája volt a tesztnél, addig a másiknál egy APU, amiről tudjuk, hogy elég jó videókártyája van.. A kérdező meg használ dedikált VGA -t, ami viszonylag jó, szóval nem hinném, hogy az integrálttal nyomulna.
2016. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!