Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tuning után garanciális marad...

Meszes1991 kérdése:

Tuning után garanciális marad egy újonnan vásárolt G3258?

Figyelt kérdés
Ha ma vennék egy G3258-at és még ma el kezdeném tuningolni és mondjuk 1 év után meg adja magát más okból,érvényes lesz majd rá a garancia?

2016. febr. 18. 16:51
 1/10 Trevor. ***** válasza:
Mivel nem lehet bizonyítani nagy valószínűséggel, ezért igen.
2016. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha annyi áramot adsz neki hogy megfeketedik akkor nem garis :D de ha nem tuning miatt megy tönkre akkor garanciális marad.. viszont ha egy cpu berakás után indul és működik akkor kb csak túláram miatt mehet tönkre
2016. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ész nélkül gondoltam a tuningot :D csak ha normális keretek között tuningra vennék egy ilyet és valamiért be mondaná az unalmast gari lejárta előtt,ne az legyen,hogy proci nélkül maradnék mert pl nem tudok másikat venni erre meg nem érvényes a garija :D Ha már itt tartunk én egy ASUS H81M-K alaplapra gondoltam most 11.000ft körül van,ezzel el lehet érni a 4.3Ghz-t?!
2016. febr. 18. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk?

Lehet anti-tuningos CPU-t fogtál ki amin emelsz max 200 MHz-et és kész kifújt, de lehet hogy olyat fogtál ki aminek meg nem elég a H81-es lap....

2016. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ilyen panasszal,hogy nem lehet rendesen tuningolni ki lehet cseréltetni a cpu-t 3 napon belül?
2016. febr. 18. 18:52
 6/10 Trevor. ***** válasza:
Nem lehet. A tuning nem rendeltetésszerű használatnak minősül, sőt, azonnali garanciavesztést is jelent, ha a boltnak mondod. Ha netről rendelsz, akkor él a 14 napos elállási jog.
2016. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sokan írták,hogy vettek egy ilyen procit indéglenesnek és 4.3Ghz körül használják,és mikor össze jött az ár egy i5-re akkor inkább maradt a G3258-nál mert bőven elég a mindennapi használatra és játékra is.Én is ilyesmi célra szeretnék venni egyet.
2016. febr. 19. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is akarja komoly mértékben hajtani a játékokat valaki, akkor nem kell i5, az alap játszogatásra elég a Pentium G sorozat is, de csodát ne várj, G840-el kezdtem és egy GTS250-el, és jó pár játékban a CPU mutatkozott gyengének és nem a VGA, de ha még mindig Pentium G-m lenne inkább kivágtam volna az ablakon az egész gépet egye meg a kutya.


Na meg akár a 3258-at is húzhatod te 4,5 GHz-ig is, egyszerűen nem lesz képes R9 270X/GTX 950-nél nagyobb VGA-t 99%-on pörgetni.

2016. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos jó érzés lehet PC-n is olyan grafikát vagy jobbat látni mint egy konzolon ezt nem vitatom pl.:60-120 FPS-el játszani FHD-ban és minden Ultra High-on ,aminek azért valljuk be,hogy nagyon komoly ára van,de ha már közepesen el fut minden izmosabb játék kb. 30-40 FPS-el és egy jó felbontás társaságában,akkor 3-400.000-res gépet össze össze lehet hozni negyed annyiból,és még így is élvezhetőek lehetnek a játékok nem?!
2016. febr. 20. 08:29
 10/10 anonim ***** válasza:
4-es, ez kifejezetten Pro-tuning processzor :)
2016. okt. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!