Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » INTEL Core i5-4460 ennek az...

INTEL Core i5-4460 ennek az alap hűtője mennyire megfelelő?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok pozitív visszajelzést hallottam hogy jól teljesít az i5-4460 gyári hűtője bár ez a háztól is függ de eredetileg nincs gond velük én mondjuk egy i5-4590-et használok gyári hűtővel és evvel is szépen kordában lehet tartani a hőfokokat.
2016. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

intel hutoi eddig eleg jok voltak, Skylake "kevesbe jo" az is "csak" azert mert nagyon kicsi lett


AMD nel van az a teves hiedelem hogy a hutoi semmire sem jok, es az a teves hiedelem hogy olcsobb


pedig nem azert olcsobb egy amd s mint egy inteles mert a cpu olcsobb hanem mert sokkal sporolosabban epitik az osszeallitast, mintha az amd konfigok teljesen igenstelenek lennenek...

aztan csodalkoznak ha gond van, pedig az amd pont hogy "kicsit" igenyesebb (de termeszetesen nem cpu huto teren)


szoval ha normalis rendszert epitesz akkor biztos nem lesz gond legyen szo barmirol

(lap-intelnel annyira nem lenyeges de igazabol azok irodai lapok akiket a nagytobbseg jatekosgebe vesz..., tap, haz)

2016. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* ugy ertem amd re sem kell kulon hutot venni (ha normalisan van epitve rendszer de errol irtam)


* rendszer: fö váza - alapjai ezek : tapegyseg, gephaz es alaplap (ezen hajlamos mindenki darabonkent kb. 5ezret lesporolni amivel sokkal tobbet veszit mint amit hisz hogy "nyert")


Szia

2016. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:
2014 őszén vettem az i5-4460 procimat, azóta megy gyári hűtővel+Arctic MX-4 pasztával (gyárit inkább letöröltem, nekem olyan nem kell). Terhelés (játék) alatt 50-60 fokos a proci és nem hallani a hűtő hangját (Aida 64 szerint 1300rpm körül megy), nyáron felment 65 fokra, akkor kicsit alulfeszeltem (stabil 0,9V-ra) és úgy már nem ment 60 fok fölé. Mivel tuningolni nem lehet, ezért szerintem teljesen elég a gyári hűtő-
2016. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!