Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső HDD bemondta az unlamast...

Külső HDD bemondta az unlamast. Egy Fantec DB-229US. Vírus lehet vagy tönkre ment?

Figyelt kérdés
Az első hiba ott volt mikor fájl átvitelnél lefagyott, majd később újra rákötöttem a gépre USB-n keresztül, de akkor már totálisan nem ment. Gyanakodtam a vírusra mivel többszöri próbálkozás után nagy nehezen elkezdi betölteni és a vírusölőm totálisan lefagy (ESET), viszont amint kihúzom, azonnal elindul.

2016. febr. 18. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy vírus lenne. Az ESET nem a világ legjobb vírusirtója, egy olyan vírust, ami a vinyót képes bedögleszteni az ESET fel sem ismerne. Nekem egyébként ugyanez volt egy régi külső vinyómmal, semmit se tudtam vele kezdeni, pár hét múlva, totálisan leállt és soha többet nem indult el.
2016. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pinkpancser ***** válasza:
Ez ne vírus lesz. Nézz rá HDD sentinellel, hogy mi a probléma vele. Egyébként külsőknél gyakori hiba, hogy arrébb teszik, odakoccan valami, azt meg nem szokta szeretni. Illetve ha nem túl jó a ház akkor melegedhet is, ami szintén segít megdögleni.
2016. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbálgattam, azt a progit is megnéztem amit mondtál de semmi. Egyre rosszabb lesz, a HDD elkezd nyílni és már az egész gépet lefagyasztja amig ki nem húzom.
2016. febr. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!