Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gaming PC/Laptopot tudtok...

Gaming PC/Laptopot tudtok mondani 130. 000-150. 000 Ft körül? Laptop kéne inkább mint PC, de ha az a PC nagyon jó azt is elfogadom.

Figyelt kérdés
Fontos nekem, mert a szüleim elváltak, de születésnapomra mindketten adnak 75.000 Ft-t, hogy vegyek belőle valamit, Gamer gép kell, lehetőleg laptop, hogy tudjam hordozni, de igazából asztali gép is jó, ha nem akkora mint egy generátor.
2016. febr. 20. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Helló,


Itt van egy laptopos eszmefuttatásom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..


Játszásra mindenképp olyan laptop kell, aminek külön (nem alaplapi) videókártyája van és legalább 1GB dedikált videómemóriája van.


Nézd meg, hogy a játékoknak, amikkel játszani akarsz, milyen ajánlott rendszerkövetelményei vannak, és az segíthet kiválasztani a hozzáillő gépet.


PC: asztali gépeket a legjobb alkatrészenként venni és megépíteni, ehhez ha fórumos segítség kell, nézz szét a ProHardver fórumain.

2016. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PC lehet? Én a helyedben vennék most egy asztalit, később egy tabletet.

Monitor kell?

2016. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Figyu ha nekem mediumon 30al viszi akkor nekü nem fogja annyival.

I5 4460

GTX 960 GAMING 4GB GDDR5

8GB DDR3

2016. máj. 2. 06:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Wtf nem ide
2016. máj. 2. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!