Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az AMD...

Miért nem működik az AMD RadeOn R9 M375 2GB-os videokártya a laptopomban? Segítseteeek!

Figyelt kérdés
Szóval van egy Lenovo Z51-70-es laptopom (i5, 2,2Ghz, 4GB DDR3, 1TB HDD, és az említett vidikari), és most is a 128MB-os integrált Intel HD Graphics 5500-at használom. Az AMD-hez kipróbáltam 2 féle drivert is, az egyik a Lenovo oldaláról speciálisan ehhez a géphez kiadott, a másik az AMD oldaláról származó, sajnos egyikkel sem működik rendesen. (Lehet hogy én csesztem el valamit, nem értek hozzá hűdenagyon, de a tőlem telhetőt megtettem.) Az Intelhez a Lenovo oldaláról valót használom, tökéletesen működik, csak sajnos kevés (akár játékhoz, akár +1 monitorhoz). Kérlek segítsetek, elég fontos és sürgős lenne...

2016. febr. 21. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

biosba kapcsold ki az intel kártyát,és kapcsold be a radeont.

ennyi. :)

2016. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ! Azt egyébként hol találom BIOS-on belül? Olyan van, hogy graphic devide, ennél pedig két lehetőség, egyik az a switchable graphics (eddig így volt), másik az UMA graphics. Ennyi, más erre vonatkozót nem találtam :/
2016. febr. 21. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

elvileg ott valahol,de laptopba nem vagyok otthon.

esetleg a lenovo oldalán kellene megnézni,hogy van e hibrid driverük a laptopodhoz.

2016. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nincsen, csak külön az Intelhez meg a Radeonhoz...
2016. febr. 21. 16:33
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

AMD nem foglalkozik a Mobil platformon levo gpu megoldasai drivereivel

varni kell... hatha lesznujabb ami jo


ezert nemnerdemes amd gpu(/cpu) vap szerelt laptopot venni


sokkal rosszabb a valto szoftvere is (igp es dgpu kozt ami valt)


biztos delteted mar az enduro t? fent van az alaplapi chipset driver

es az intel igp drivere is? mert 128mb az erdekes, igaz 4gb al nem csoda, majd +4gb ot tervezz be, mar ha megtartod es szenvedsz tovabb vele, vagy szerncsed lesz es sikerul megoldani

2016. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fent van a chipset, és az igp driver is, igen. A ram bővítés szerepel a hosszú távú tervek közt, de 16GB-tal
2016. febr. 21. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!