Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép leáll játék közben?

A számítógép leáll játék közben?

Figyelt kérdés
A napokban letöltött játékok(pl.Maffia II,Bioshock 3)ban azt tapasztalom hogy kb.5 perc játék után egyszerűen leáll a számítógép ,mi lehet ennek az oka. Arra gondoltam hogy esetleg a CPU túl melegszik hisz akkor jellemző ez ,de megnéztem a ventik rendesen működnek illetve figyeltem játék közben sem volt kihajtva.Vagy vírus lenne? Érdekes hogy a League of Legends vagy a Minecraft futtatása közben nem tapasztalok ilyet.

2016. febr. 21. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

"megnéztem a ventik rendesen működnek"

Az nem jelent semmit.


Túlmelegszik, vagy haldoklik a táp.

2016. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:
Táp, CPU, Videokártya?
2016. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Intel Pentium D 2.66 GHz,a táp 400W Codegen pontosan nem tudom,AMD HD 2600 PRo AGP
2016. febr. 21. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hőfokot nézz, de a codegen tápok mindig is ajtótámasznak voltak tervezve, nem számítógépbe alkatrésznek (nem túlzok, de őszintén szólva ehhez a géphez felesleges jó tápot venni, minden csere érett már).
2016. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
Akkor táp lesz. Bár a többi alkatrész se valami fiatal, én a híresen jó minősége miatt mégis inkább rá gondolok.
2016. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!