Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az alaplap: Asrock B150M...

Ez az alaplap: Asrock B150M PRO4S/D3 képes "hálózati csatoló" nélkül is rácsatlakozni a Wi-Fi-re?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy WIFI adapter a PCI slotba,vagy egy külső usb-s wifi adapter.
2016. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és hasznos választ;)
2016. febr. 22. 13:00
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Lehet venni olyan alaplapot is, amihez mellékelnek Wi-Fi adaptert vagy integrálva tartalmazza. De ha csak ezért kéne, gyakorlatilag nem éri meg megvenni, mert hatalmas felárat kérnek érte.

Így ajánlott egy sima alaplapot megvenni és külön hozzá a PCI-E vagy USB Wi-Fi adaptert.

2016. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem másmilyen lapom van, az egy kicsivel húzósabb.

~ 40.000.-

Abban beépített van.

Nekem úgy tűnik, hogy a kártya ami benne van, jobban hozza a jelet, mint a külön vásárolt antennás TP-link tipusú 150 mbps-os ketyere.

Azon kívül, egy hasonló felépítésű, tudású, de wifi kártyával nem rendelkező lap, nem annyira brutálisan olcsóbb. Azaz a lapkával rendelkező, nem eget verően drágább.


Elképzelhető, hogy megéri kis kártyát venni bele, ha van wifi foglalat a lapon. Bár ezt nem tudom, hogy így külön mennyibe fáj.


Bár ez nem fontos, de az enyém egy: Gigabyte H170N-wifi.

2016. febr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!