Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szintetek ez így jó lesz?

Szintetek ez így jó lesz?

Figyelt kérdés

Hoszú távra tervezek!


Alaplap: MSI Z170 GAMING PRO

Proceasszor: Intel Core i5-6500

Proci hütő: Cooler Master Nepton 120XL

Videokártya: MSI GTX 970 GAMING 4G

RAM: Kingston 8 GB KIT DDR4 2133 MHz CL14 HyperX Fury Black

Táp: EVGA 500B

HDD: WD Blue 1000GB 64MB Cache

SSD: Kingston SSDNow V300 120GB 7mm

Gép ház: EVOLVEO R04 Case

Monitor: 24" Samsung S24E500C Curved

Ára: 1235 Euró


Szerintetek ez így egy jó megoldás, vagy lehetne jobbat is össze hozni ennyi pénzből?



#Intel Core i5-6500 #Cooler Master Nepton 120XL
2016. febr. 22. 14:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Non K procinak nem muszáj z170. A különbségből mehet bele nagyobb ssd / vagy 16 ram / vagy nagyobb vga.
2016. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Üdv! igen igazad de jobban szeretném ha támogatva lenne a K-is mert lehet majd idővel az kerül bele. a VGA nekem elég.. ssd hát lehet azt nem is rakok bele inkább 16gb romot. egyébkén minden más rendben van vele?
2016. febr. 22. 14:39
 3/23 anonim ***** válasza:
A víz hűtésnek nem látom értelmét mivel nem tudod úgyse húzni a procit ezért egy léghűtés ebben az esetben mindent meg tud oldani és olcsóbb is. És mint már említették a lap is hanyagolható de ez a te döntésed a +8gb mehet bele.az SSD az tökéletes szerintem maradhat.
2016. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

EVGA 500B egy belepos tap nem tuningos gep alla illik legalabb a 600 as valtozatat erdemes venni mivel jobb sokmindenben (nem a nagyobb teljesitmeny miatt erdemesebb tehat)


de konfighoz egy EVGA G2 550 illene "minimum" (illetve az tokeletes is lenne mar)

mivel lehet nem kapod meg igy egy szintel alatta az EVGA GS 550 lenne idealis a konfig ala

2016. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lehet latvany miatt kell a vizhutes


de ha nem akkor amig rendes tuninghutot (viz vagy leg az mindegy majd eldontod) szerzel addig lehetne vagy a gyari ha kiemelkedo a haz szelozese (nem leletem eddig amit valasztottal :D) vagy pedig egy olcsobb kicsi de jo leghutes

2016. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá,mert ez így pénzszórás?
2016. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Csehorszagban elsz? ez a haz nem idealis tuningos gephez, netan ha kulso vihutes rendszer lesz majd hozza


de egy teljesen alap haz, jobb hutesu kellene amibe 24es radiator teheto es/vagy fent es lent is van venti lehetoeg...

2016. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nos. Mivel sem a processzor (kiv trükközéssel), sem a táp nem alkalmas tuningra, ezért nincs értelme tuningra tervezett alaplapra és videokártyára kidobni összesen +30 ezer Ft-ot.

V300 SSD ár/érték arányban borzalmas, maradj inkább a KC/Fury/Savage hármasnál ha már Kingston.

Ramból 1000 euró felett már meg kéne fontolnod a Savage modult, ha már Kingston.

HDD-ből SSD mellett van EFRX (red) vagy EZRZ (új blue) kell, SSD nélkül ajánlott az EZEX (ezt nem írtad le).

Gépházról nincs információm, az árából arra következtetek, hogy elég furcsán fogsz benne elférni, de ízlés kérdése.


Nem tudom hol néztél ilyen árban ilyen gépet, de 1235 euróból egy ilyet tudtam összehozni a lehető legkevesebb módosítással (szorzózármentes és erősebb processzor, normális hűtő, normális tápegység, jobb ram, jobb ssd, jobb hdd, jobb gépház, jobb monitor - azaz alaplap és videokártya kivételével minden jobb):

[link]

2016. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ÜDV! Köszi mindenkinek akkor a vizhűtést kiveszem. Szlovákiában éllek és hát ahogy nézem a te listádta hát sokkal olcsóbak a cuccok... amit linkeltél az jó oldal érdemes rendelni? egyépként én itt rendelek [link]
2016. febr. 22. 15:19
 10/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

erdekes


hogy csinaltad kerdezo?


20ezerrel olcsobb kb. a leghutes amit ajanlott


ennyi miatt?


az a gond a belso vizekel hogy ugyan ugy mint a leghutesnek csak kivalo szelozesu gephazban van igazi ertelmuk es hasznuk, es a 12 esek szerintem nem olyan hatekonyak mikor még a 24 esek is sokszor izzadnak


bar ez ket ventivel lehet nem annyira rossz csak nagy helyet foglal vastagsagban

2016. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!