Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan számítástechnika...

Létezik olyan számítástechnika bolt ahol karbantartással foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel beviszem a gépem hogy pasztázzák újra chipseteket proci hűtőm, és portalanítsák a gépem, meg esetleg újra telepítsék, az érdekel hogy létezik-e ilyen.(Meg csinálnám ezt én de szó szerint semmit se értek a gépekhez szét szedném szerintem össze se tudnám rakni pedig néztem már róla videókat de bele kezdeni se merek, és kisfaluba élek ahol nincsen ilyen ismerősöm aki meg csinálná nekem maszekba)
2016. febr. 23. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik, ahol van szervizszolgáltatás.
2016. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HUN_Sector ***** válasza:

Ha nem melegszik a processzorod, nem kell pasztázni.

A portalanítás könnyű. Szedd le az oldalfalat leállított, áramtalanított állapotban és egy sűrített levegős spray-vel, vagy kompresszorral fújd ki távolról. A finom munkákhoz (proci és vga venti) használj ecsetet, rátapad a szösz és a por.


Ez speciel egy olyan dolog, melyet a laikus is el tud végezni és ezreket spórolsz önmagadnak.

2016. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármelyik normálisabb számtech bolt megcsinálja neked.


Speciel olyanra gondolok, ami nem egy sikátor közepén van! ;)

2016. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!