Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki, hogyan takarítja a tápegys...

Ki, hogyan takarítja a tápegységét? Okoz e bármilyen problémát a működésében ha szétszerelem, kifújom, összerakom?

Figyelt kérdés

Egy gigabyte típusú régi tápom minden előzmény nélkül egyszercsak elpukkant. (Faxa védelme volt, semmit nem tett tönkre.) Vettem helyette egy fsp hyper 600-ast. (Kérlek kedves válaszolók ne menjünk bele miért ezt, miért nem azt.)

A kérdéshez: a régi tápot általában két-három havonta csak átfújtam, nem szedtem szét. Elég e ennyi, vagy jobb ha szétszedem, és úgy takaítom? (Ez nem okozna gondot.)


2016. febr. 23. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A tápnak nem okoz A garanciának már inkább.Tehát én maradnék a fújásnál legjobb lenne kompresszorral vagy valami nagyobb légnyomású pumpával.
2016. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy filtert (ha nincs más, harisnyából is kivághatsz egy darabot, az is megteszi), akkor egy "kicsit" tovább bírja takarítás nélkül, mint 2 hónap. Mivel nem csak a ventilátorra rakódik le a por, ezért az átfújás nem túl hatékony.
2016. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a gépház alján van a táp, és a gépházzal együtt ott a táp előtt gyárialag van egy porszűrő. Azt kitakarítom havonta 1-2 alkalommal és nem poros a táp

2016. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. Küldtem a zöld pacsikat! A harisnyás megoldás tetszett, annál is inkább, mert felsőtápos házam van, bár a procihűtő ventije igencsak elfújja a táp elől a port (nem gyári, coolermaster hyper 103).
2016. febr. 23. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!