Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Moduláris tápegységhez honnan...

Zsoca1919 kérdése:

Moduláris tápegységhez honnan vegyek kábeleket?

Figyelt kérdés
Van egy XFX Pro 1250W os tápegységem. Most szereztem. Igazából azt se tudom hogy működik-e. Egy számtek boltban meg tudnám nézetni vagy inkább vegyek kábelt hozzá? Mennyiért néznék meg egy boltban? Ajánlanátok kábeleket? Köszi.

2016. febr. 23. 19:42
 1/4 BM-Striker ***** válasza:
Kellett volna, hogy adjanak hozzá kábeleket is.
2016. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Havertól szereztem. xD Ő nem adott.
2016. febr. 23. 19:54
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kerd el tole...


belso kabelek azok egyediek is lehetnek


modularis kabeleket meg amugy sem arulnak csak hosszabbitokat igy XFX gyartoval kell felvenned a kapcsolatot, mivel amerikai ezert jo moka...


szoval ha magyaron akkarod akkor egy moddingal is foglalkozo szakszerviz kell ahol ha mas nincs barkacsolva megoldjak, persze talan a sok koltsegen mar egy uj is meglett volna garival ami gepedhez megfelelo mivel 1250 es tap 2vga s rendszerekhez sem kell

2016. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T/Z ***** válasza:

Vidd vissza a haverodhoz.. ikszdééé


Marhára vicces, h nagyon jól tudja, h ezekhez nem lehet csak úgy kábeleket veszegetni boltban, és mégsem adja hozzá oda a hozzá való kábeleket.


Eleve nem is értem, minek tartotta meg?

Hiszen a következő tápjához úgysem lesznek jók.

Ha meg ugyanilyet vett, és nem akarta kifűzni a gépházból a régieket, akkor annak az új tápnak a kábeleit kellene megkapnod tőle..


Ha meg ennyi eszed nincs, akkor keresgélj csak, majd biztos, h jó drágán vehetsz hozzá a hiányzó kábelekből..

Aztán majd nevethettek egymáson, h milyen jól jártál a haverodtól vett olcsó táppal..


ikszdé

2016. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!