Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni?...

Mennyiért tudnám eladni? +történet

Figyelt kérdés

Austriában élek, és itt ijesztőek az árak.

A minap volt egy Tangber studio centerem . Kép: [link]


Wilchaben.at itt ezt az oldalt használják online lehet árulni..

Felraktam 75euróért - 22 965FT és a manus 250 eurót fizetett érte,hívott és mondta hogy gyorsan töröljem le az oldalról mert már elindul Wienból.(én Grazban lakom) km 200km ha jól tudom.. Ja és otthon 75 eurót sokalták és kinevettek. Kb 1hónappal ezelőtt videókártyát akartam vásárolni és hát nem volt sok pénzem .. Bementem egy közeli bazárba ahol eladnak,bevesznek és még cserélnek is dolgokat. Bevittem a Hangfalakat+ volt egy GTX285 vidim.Remélve hogy kicserélik valami jóbb kártyára. Na szóval volt ott egy sapphire hd 6870, na "mondom" mind1 kicserélem hátha. Azt monta az eladó odaadom a kártyat + a hagfalat+20euró.. mert a hangfalak régik. :O

Na szóval ennyi lenne a történet.

Vettem egy GTX760 100euróért - 30 621 ft


Most megszeretnék válni a gépemtől mivel jobbat szeretnék.

Intel Core i7 3820 3.60Ghz 10mb

12GB Kingston 2400 MHZ

GTX 760 2Gb 256bit DX11

Xilence power 600W . mielőtt lemondanátok itt külföldön szeretik ezt a tápot, és jó!

Western Digital 5000LPVX Blue 500GB 2.5" HD tudom kevés..

thermaltake urban t81- Na ezt a ládát haza feléjövet találtam a kupa mellé volt letéve cenlivel hogy el lehet vinni.

Lap: Asrock x79 extreme 3

hűtő: Cooler Master 103



2016. febr. 23. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ramot cserélném normál kitre. 2x4 vagy 2x8, illetve egy gtx970-et raknék bele. Az a proci-alaplap jó lesz még évekig. Esetleg egy ssd.
2016. febr. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég merész vakon elmondani bármelyik gyártóról azt, hogy jó. Xilencenek két szériája fut, a Performance "A" és "C". Az "A" megbízható, a másik nem.


A ház kivételével az egész konfigurációt itthon 100-120 ezerért el lehet adni. Így el is adhatod, a házat meg te is támaszd ki valahova, hogy viszonozd a helyiek kedvességét.

2016. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tapegyseg nem velemeny kerdese hogy jo e

viszont az hogy "szeretik" pont egy velemeny


mivel kerek szamos csak a C bol van ezert a tied is olyan es valoszinu regebbi gyartasu is


de nem tudom mit akarsz a tappal hiszen eladod, es mivel nagyon kicsi ujonan is az erteke igy hasznaltan gari nelkul 1-2ezerert is bove sok


a geped tobbi resze viszont ertekes legalabbis vilag viszonylatban


hogy ep valaki 5x annyit vagy 5/ (ötödét) fizetne egy hardverert ilyen midenutt elofordul


tapegysegek is vilagviszonylatban szamit, de nemet/osztrak foldon is aki tisztaban van azzal milyen tap az tudja hol a helye, es a jo az eros tulzas ra


nem igen akarok most utana nezni mi menyi pontosan de igy ranezesre:

minimum

cpu 30-40

lap 30-40

vga 30+

ram 15 kb.

hdd 5 kb.

cpuhuto 2 kb.

haz ha mindene megvan es jo allapotu akkor erthrtetlen miert dobtak ki legalabb 10ezert megerhet (ujanan sokkal dragabb)


Forint ban irtam arakat persze


lapot cput mindjart megnezem cpu teljesitmenye es kora alapjan szerintem ilyen aru lehet

2016. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen jol gondoltam


tehat 135ezer max az egesz kb.


mivel gondolom abban a gephazban van (#2) igy ertelmetlen eldobni es mivel ujonan 10 korul nem kapni ilyent ezert mindenkepp van erteke (ha nem hiba miatt lett kidobva)


ezert jo kukazni :P foleg a gazdag orszagokban ahol az aranyat is kidobjak...

2016. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen mar azt is irtuk neked hogy ezt eleg lenne igy is fejlesztened:


be quiet! Dark Power Pro P11 550

(Ausztriaban kerdezz ra biztos hogy tobben es jobban szeretik a be quiet markat (melesleg ugyan az a nagy vallalat tartja kezeben ami a Xilence t is...))

vagy ha mas:

Corsair RMi 650 vagy HXi 750


es egy GTX980Ti vga


aztan lehet csapatni


minek kellene atvaltanod igazabol?


tuninghoz (bar nem ismerem menyire lehet es zaras proci e)

meg egy be quiet! Darck Rock Pro 3 pl.

vagy Noctua 14/15


(#1 lehet Tri-Chanel ben van 3x 4GB)

2016. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* atvaltozatatnod

ugy ertem platfromot valtanod


egy hasonlo ereju i7 100ezer korulu vagy tobb

egy jo alaplap ala ami legalabb megkozeliti tied 40ezer kb.


a tapok amiket irtam 40-50 koruliek

a vga meg attol fugg mi fer bele 970 es felette barmi jo igaz csak 3+1 vga van:P nvidia oldalrol


970, 980, 980Ti, Titan X


SSD t is tudsz ebbe is tenni


de ha ez elmegy jol netan 135ert


es most van kb. 300-400ezred


akkor persze teljesen ujat is kihoszhatsz...

2016. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maga a számítógép 160 000 ft.
2016. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!