Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP laptop csak sokadik próbálk...

HP laptop csak sokadik próbálkozásra indul el. Mi lehet a probléma? Részletek lent.

Figyelt kérdés

HP Pavilion DV6 - 1110EH laptop csak sokadik próbálkozásra indul el.

Amikor megpróbálom bekapcsolni elindul, a képernyő fekete, a NUM és CAPS melleti ledek kb 5-8 másodperces szünetekkel villognak. Helyzettől függ, van amikor az ötödik de van amikor a tizedik próbálkozás környékén elindul rendesen, de ilyenkor is előfordul néha, hogy a Windows logó után fekete képet ad be. Ilyenkor ha újraindítom akkor már rendesen elindul a windows is és utána működik ahogy kell. Ha rendesen elindul és utána ki van kapcsolva és vissza be akkor nincs ilyen gond, indul egyből. Elemet kicseréltem, a probléma ugyanúgy fennáll.

Lehet, hogy hülyeség, de azt vettem észre, hogy ha melegebb környezetben indítom el, akkor előbb elindul..ha pedig hidegben, vagy hideg az asztal amin van akkor nehezebben, vagy nem is akar elindulni.

Valakinek esetleg tapasztalata, hogy mi lehet a gond?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. febr. 24. 14:38
 1/4 axonbite ***** válasza:
egy portalanítás a ventilátornál és memóriát mozgasd meg hátha kontakt hiba.
2016. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Memóriákat kivettem, megmozgattam, egyesével is kipróbáltam, szerintem nem az. Portalanítást holnap megcsinálom, köszi.
2016. febr. 24. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:

nézd meg a vinyó csatlakozásokat is

(esetleg HD Sentinel megmutatja (SMART) ha felpörgési hiba van, hideg vinyónál (csapágy kenési gond?)

2016. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 1:1 ilyen hibám volt hp laptoppal,szervízben alaplap hibát mondtak és dobhattam a laptopot a kukába....
2016. febr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!