Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kössek össze egy laptopot...

I.B.T. kérdése:

Hogy kössek össze egy laptopot és egy számítógépet?

Figyelt kérdés

Nincs adathordozóm. Win8-om van.

Azt hallottam, hogy LAN kábellel lehet. Az lenne a kérdésem, hogy csak ennyit kell csinálni?: közös csoportot hozok létre miután összedugtam és beírok egy random de megegyező ip címet mind2 gépre. Kell-e engedélyezni az adatok átrakását mind2 gépen illetve ha kell hol?



2016. febr. 24. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
meg kell osztanod a mappát a hálózaton, és egy csoportban kell lenniük. Na de közvetlenül? Szóval router nélkül?
2016. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kell hozzá egy router is, ami az adatforgalom központja lesz. Ha összekábelezed a kettőt simán nem nagyon fog menni.
2016. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

menni fog router nélkül is de lehet hogy crossover lan kábel kell majd hozzá.. a routerek felismerik hogy milyen bekötésű kábellel kötik őket össze de a gépekben nem vagyok biztos

[link]

2016. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!