Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb alaplap?

Melyik a jobb alaplap?

Figyelt kérdés
Van egy csomó régi számítógép alkatrészem és nem tudom melyik a jobb alaplap. Egyik az ABIT IS7-E a másik meg tr100! Melyik a jobb? Tudom mindegyik 1000 éves:D

2016. febr. 24. 19:53
1 2 3 4 5 6
 1/59 T/Z ***** válasza:

A TR-100 az Lite-On?


Az Pentium III-as.

Nem jó az már semmire sem.

Add le elektronikai hulladéknak.


Az Abit Intel 865-ös chipsetű Pentium 4-es lap, ha van hozzá 2giga ram, egy 3GHz-es Prescott, akkor médialejátszásra, officera, netezős gépenek még lehet használni.

2016. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Az abit-os alaplaphoz tudok szerezni ramot,akár 4-et is ha van értelme. Van videokártya,processzor minden. Tudom használni egy nagyobb gépes játékra? Vagy ne higyjek ilyenbe,hogy Ennyire jó lenne majd?
2016. febr. 24. 21:22
 3/59 anonim ***** válasza:
Jó az, ne halgass az elsőre. Nekem is van ilyen lapom csak dell és 20 éve megy igaz csak officera használom, a netgépem az új persze :D
2016. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 T/Z ***** válasza:

Jó, akkor rakja össze a Lite-On-os konfigot csak nyugodtan.


Majd megnézem amikor szétveri a fejeden alaplapostól, mert nem értett hozzá, te meg azt mondtad neki, h jó lesz az még bármire is..

Esetleg letöltőgépnek, de még arra is kínszenvedés lenne, mert ahhoz, h a torrenteket kiválogassam, és belerakjam egy torrent-programba, nem árt neten végignézni pl. az újonnan felkerült torrenteket.

Na itt már érezni fogja majd, h felült a szopórollerre..

Ja nem, szerinted ez nem igaz, a péhármas gép is t×kjó gép..


No comment..

2016. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 T/Z ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az Abitos géppel ne akarjál játszani, mert kevés.

De rakd össze, próbáld ki, és meglátod.

10 éves játékokkal elboldogul majd, de mai igényeknek már nem felel meg.

Netezni is csak ha korlátozottan alkalmas.

Fészbúkon amikor görgetnéd lefelé a falat, folyton meg fog akadni.

Jól használható, de megvannak a korlátai.

2016. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Az abit-os alaplapos gepet akarom inkabb. Tudom mert a gépem amit használok az kitűnően mukodik pedig 10 éves az is. A játékok 100fps-el mennek rajta,Úgyhogy nem semmi! De most az a kérdés,hogy van-e esélye? Mert most elakarom vinni szerelő ismerősömhöz,hogy nézze meg. Most nekem mindegy,hogy milyen szarul menne rajta pl egy játék. Nekem az a lényeg,hogy menjen. De ha nincs esélye akkor nem viszem el szerelőhöz!
2016. febr. 24. 22:11
 7/59 T/Z ***** válasza:

Hát mi van még hozzá?

Mekkora VGA, CPU?

2016. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 T/Z ***** válasza:
A CS1.6 az ezen is futna 100FPS-el. :D
2016. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
T/Z azt értem,el is hiszem,de van nekem egy 10 éves gépem,M2A-MX-es alaplappal egy jobb videokártyával,2gb rammal meg valami rossz amd-s procival és kiváló a gép!! És akkor ha ez a 10 éves gép ilyen akkor az abit miért ne lehetne olyan?
2016. febr. 24. 22:16
 10/59 A kérdező kommentje:
League of legends játékkal játszom,most lett újra rakva a gép elején 140 fpsre is felmegy utána visszamegy 100 körülre
2016. febr. 24. 22:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!