Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Észrevettétek az Imperium PC...

Észrevettétek az Imperium PC változásait?

Figyelt kérdés

Amióta kereszteshadjáratot folytatunk a szar tápok ellen, azóta változtak a tápegységeik. Már szinte kizárólag megbízható márkákkal tömik tele a tápegységeiket: Corsair, FSP stb.


Milyen kár, hogy mindegyikből irodai vagy majdnem ugyanúgy veszélyes szériát raknak bele...



2016. febr. 24. 20:41
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

:D


szerintem csak a marka miatt teszik be


CM tapmarka felkapott volt, mostani "vezetoseg" biztos meglatta hogy a Corsair es FSP is felkapott CM meg "kifutott" marka


de biztosat toluk lehetne tudni meg kell kerdezni oket :P


mivel radium stilusa nagyon hasonlo ezert erdekes hogy ok miert az LC power t nyomassak most is (vagy nem?)

2016. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:

Most miért? Mert belerakják a corsair VS450 tápot majd minden gamer gépükbe, pedig kimondottan oda nem ajánlott széria? Igazán nem szakadna le az ég, ha nem olyat választanának amiből nagy elfekvő készleteket lehet beszerezni olcsón, hanem tényleg pici utánajárással kideríthetnék, mi passzolna ezekbe.

Kontárnak:

Érdekes módon, a radium kínálatában is normálisabb tápokra cserélték a keep out tápokat, de a kisebb konfigokban megy a gagyiskodás, a blogjukban "új erőként" beharangozott kolink tápokkal, kész vicc. Azért egy szervizt is üzemeltető cégtől azért elvárható lenne, hogy tisztában legyen a gépbe szerelt tápok képességeivel, de korábban ennek ellenére megpróbálkoztak az approx 500W táppal is amint az a blogjukból kiderül, pedig az kb az akyga minőségét verdesi alulról.

2016. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
pl. mire? #2
2016. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:
A radium stílusával kapcsolatban írtam, ott is beérkezhetett pár kritika, változtattak a tápkínálaton.
2016. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az informatikusoknak annyi közük van a tápegységekhez, mint a buszsofőröknek az autószereléshez. Nem feltétlenül sok. Igazából nem vártam tőlük sokat, meg úgyis csak arra kell a tápegység, hogy a garancia végéig kibírja, utána mindegy, hogy hogy robban fel.


Nem tudom, hogy honnan kaparják elő ezt a kolink, lc-power, aqproxx hülyeségeket. Mintha szándékosan tojnának az egészre és választanának olyan tápokat, amik semmire nem jók.

2016. febr. 24. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!