Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet valahonnan olyan Windows...

Lehet valahonnan olyan Windows XP-t letölteni, amibe már bele van építve a Sata merevlemez felépítése?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom a leírást, hogy is kell magunknak megcsinálni egy ilyen telepítőlemezt, amibe mi építjük bele a felismerő drivert. Ha már úgyis sokan elkészítik, nem érhető el valahonnan olyan xp verzió, amiben ez már benne van? Nem lusta vagyok, csak hülye. :)

Tudnátok adni linket, amennyiben valahonnan lehet ilyet letölteni?


2010. márc. 31. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, a felépítést, feltelepítésnek értsétek. bocs a félregépelésért...
2010. márc. 31. 21:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyat. Egyébként olyan leírás is van, ami képekkel szemlélteti az eljárást, azt ne akard beadni, hogy aki egy xp-t fel tud telepíteni, az egy képet nem tud értelmezni... Nem vagy te hülye, csak lusta:P
2010. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Torrent oldalakon vannak fent..
2010. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek?Ha jó hardver és a gép közötti kapcsolat akkor megpróbálja a gép automatikusan feltelepíteni és ha nem megy akkor kéri a CD-t de ilyen gond csak drivereknél szokott lenni pl videó kártya
2010. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vannak úgynevezett ”Windows XP Extended Edition” XPEE (buherált XP) telepítők is amelyek már tartalmaznak plusz SATA vezérlőt az alap telepítőhöz képest. Ezek általában sok egyéb más drivert is tartalmaznak (video,hang, háló..) így telepítés után nagy valószínűséggel már semmit nem kell telepíteni. A driverek kívül még programok is vannak, amiket ki lehet választani.

Egyik talán legnépszerűbb Daytona xp. keress rá a neten.

2010. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!