Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép házba ventillátor?

Számítógép házba ventillátor?

Figyelt kérdés
A házamba 1 db talalható hátul, ami befele nyomja a levegőt. Érdemes még tenni bele, vagy igazából nem sok vizet zavar?

2016. febr. 26. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen hardwerek vannak a gépben? Szerintem érdemes lenne mert ha tudja hűteni a vinyót,ssd (amik elöl vannak) akkor nem egy hátrámy.
2016. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

I 5 4460

Gtx 960

8gb 1866mhz ram

1 terrás vinyó ssd nincs benne.

2016. febr. 26. 13:46
 3/6 A kérdező kommentje:
2016. febr. 26. 13:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez pedig a ház.
2016. febr. 26. 13:50
 5/6 anonim válasza:
Nekem 6 darab ventilátor van a gépházamba. 10 fokkal mérek alacsonyabb hőmérsékletet a processzornál, de főként szerintem csak látvány elem a ventilátor kéken világít jól néz ki, de olyan sokat nem ér, hogy ennyi pénzt ráköltsön az ember. Egy ventilátor vezérlő sem árt és összesen több 10 ezer forintba is kerülhet az egész. Ha még is úgy döntesz, hogy teszel bele akkor érdemes egyet a gépház elejébe, hogy a videókártyát és a hdd-t hűtse és érdemes egyet a tetejére tenni ami kifelé fújja a hőt az alaplapról és a processzorhűtőről. Persze lehet fokozni, hogy előre kettőt felülre kettőt hátuljába is egyet de naggyából így érdemes rakni őket.
2016. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad a linkelt oldalon a műszaki leírást, akkor konstatálhattad, hogy nincs opcionálisan beépíthető ventilátor hely.
2016. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!