Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok nekem ajánlani gamer...

Tudtok nekem ajánlani gamer egeret főképp fős játékokhoz kellene pl: CS GO 25 000 Ft alatt?

Figyelt kérdés
Én a logitech g502 est néztem ha valaki ismeri akkor ki kérném a véleményét hogy milyen

2016. febr. 27. 10:43
 1/5 anonim válasza:
2016. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy Roccat Kone XTD-van. Előtte egy Logitech MX518-am volt. Ezt a Roccat egeret nagyon szeretem, mert lehet súlyozni és te szabhatod meg, hogy milyen nehéz legyen az egér. Ugyanúgy kézre áll, mint az MX518, olyan, mintha a kezembe öntötték volna. Amúgy is nagy kezem van és ahhoz meg pont jó. Lézeres, 8200 dpi-t tud, amiből én csak 6400-at használok ki. Szeretem a driver programját, mert macrokat lehet benne rögzíteni, megszabhatom vele, hogy melyik gomb milyen billentyűt, vagy milyen macrot jelentsen. Nagyon jó rajta a Shift gomb, amivel minden gombnak másodlagos funkciókat is ki tudok osztani és használni is tudom. A görgője könnyen jár, oldalra is lehet vele görgetni. Vannak külön fény beállítási lehetőségek, ami egészen dizájnos, plusz a Roccat Talk segítségével össze lehet kötni egy Roccates billentyűzetet és az egeret, így összetett macrokat is lehet írni, bonyolultabb játékokhoz például. Illetve van egy AlienFX nevezetű program, ami játékonként másképp villogtatja az egér fényeit. A csúszó felületek elég nagyok rajta, nem akad el, nem pontatlan, akár egyetlen pixelt is lazán körbe tudsz keretezni elsőre.
2016. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
zowie egérre keress rá nagy cs go játékosok közül sokan azt használják
2016. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2016. márc. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, profi CSGO hoz ha már rászánsz 25.000t nemis ajánlok mást csak zowie egeret. a steelseriest felejtsd el. ec1-a vagy ec2-a attol függ mekkora a kezed ha átlag vagy az átlagnál kicsit nagyobb akkor ec1a ha kicsit kisebb ec2a.

nem 1 hanem 3-4 évig egér lesz ellenben a steelseriessel és halál pontos. 400 dpin használom az ec1-at.

2016. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!