Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szaggat a kép, miért?

Szaggat a kép, miért?

Figyelt kérdés
AIDA64 Engineer programmal teszteltem a gépet. Mikor a videokártyára került a sor, a kép erősen szaggatni kezdett. Nehezen nyíltak meg a programok. Viszont ha a videokártyán kívül bármit teszteltem, akkor normálisan ment a gép. Ha csak simán játszok valamin, akkor is megfagy a gép. Kérdésem, hogy ez valóban videokártya problémára utal, vagy valami más hardverelemre? Videokártyám típusa: Sapphire R9 280 Dual-X féléves kb.

2016. febr. 28. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
az aida 64-nél minden kártya szaggat. nekem is szaggatott. Azért szaggat, mert a program leterheli a kártyát, és néha-néha előfordul, hogy túllő a kártya teljesítményén, de egy idő után ez rendbe áll. Nekem is ez volt. Szaggatott 1-2 percig majd utána jó lett. ;9 Nyugi! nincs semmi baja. Viszont ha már nem csak aidánál szaggat hanem más játékoknál is, ott már van valami gubanc. vírusírtás, nagytakarítás ideje is eljött!
2016. febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahaa, értem. Más programnál tökéletesen megy. Takarítani nem nagyon kell, mert 1 hetes windows van rajta és egy játék. vírusirtó NOD32. Köszi a választ. :)
2016. febr. 28. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:
szivesen
2016. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!