Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hová tűnt az E: meghajtóm?

Hová tűnt az E: meghajtóm?

Figyelt kérdés

A 200 GB-s winchesterem 3 részre lett osztva (C:, D:, E:), és egy nap csak úgy "eltűnt".

A Sajátgép és a Total Commander is "látja", mint E: meghajtót, de ha ráklikkelek, liírja, hogy nincs ilyen meghajtó.

Hogyan tudnám visszahozni formázás nélkül (ha lehetséges)?


2008. szept. 20. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Induláskor nem ír ki olyat hogy konzistencia vizsgálat szükséges az E. meghajtón?

Első körben ha XP-d van próbálj meg egy fdisk (parancs módban: fdisk e: /mbr)és egy scandisk-et futtatni azon a meghajtón. Kérdés még, hogy FAT32 vagy NTFS partíció volt?

Ha nem hoz eredményt akkor Partitionmagic progi, de kell hozzá kis szakértelem, mert végzetes kárt is tudsz okozni a többi partíción is.

2008. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ebbe a problémába csústam bele,uj kamerát akartam feltelepiteni,a telepítés nem sikerült ,pedig a progi letöltödött,ezért letöröltem,és a törléssel együtt elszállt nekem is az E és a G meghajtóm.Vissza lehet hozni őket a rendszer visszaállitás programmal addig menj vissza ,amikor még meg volt a meghajtód ,és arra a z idöpontra állitsd vissza a rendszeredet,akkor meg lesz.Nekem vissza jöttek.Sok sikert.Páby
2011. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!