Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows tableten mért fogy el...

Windows tableten mért fogy el a hely?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

van egy windows 7-et futtató tabletem, 16GBos tárhellyel. Mikor megvettem a windows csak 3,5GBot foglalt kb. Most ahogy megnéztem már több mint 10GB-ot.


A lemezkarbantartóban sem tudtam szabad helyet felszabadítani.


Gondolom a frissítések miatt nőtt meg a mérete, de ezzel nem lehet valamit kezdeni? még egy két windows frissítés és már nem tudom mire használni az eszközt.


Tudtok valamit ajánlani?


2016. febr. 28. 11:15
 1/4 Trevor. ***** válasza:
Van lehetőség bővíteni microSD/SD kártyával?
2016. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyári beállítások, nem hiszem hogy a win frissítések miatt nőtt csak meg ennyire. Vagy ha igen az előző fileokat nem törölte. egy tisztitó programot, ami a felesleges dolgokat törli még talán tudsz telepíteni. Így az alkalmazások által telepített dolgok, amik nem mind törlődnek az alkalmazás törlésével eltávolítható.
2016. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne vegyél Windows tabletet 128GB-os tárhelynél kevesebbel. A Windows egy erőforrászabáló szemét ilyen szempontból. Csodálom, hogy kezdetben bele bírták szorítani 3,5GB-ba.


Esetleg telepítsd újra valamelyik népszerűbb Linuxszal. Az bőven el fog rajta férni és nem fogja kihízni.

2016. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Lehet bővíteni ugyan, azzal nincs probléma csak az alkalmazásokat nem tudom telepíteni az eszközre.


2. Próbáltam Ccleaner-rel, össz-vissz 200mb-ot sikerült felszabadítani sajnos.


3. Most már én is rájöttem, hogy nem volt jó vétel a windows rendszer (amúgy a 16gb bőven elég lett volna nekem, azért döntöttem e mellett, de így hogy csak kb 2 giga szabad helyem lett az már más)


Köszönöm szépen azért mindenki válaszát.

2016. febr. 28. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!