Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek volt dolga ezzel az...

Broaktor2 kérdése:

Kinek volt dolga ezzel az alaplappal? asus a88xm-gamer

Figyelt kérdés
Most raktam össze az új configot. És nem esek le nekem hogy miért nem boot-ol be a winyóról. Az elsődleges SATA konektort engedélyeztem, és a nyomorultja látja is hogy rá van kötve. Kipróbáltam egy másik vinyót is, azt sem ismeri fel rendszer telepítésekor. Már szinte az összes SATA és bootolási beállítással vesződtem és csak az idegeimre ment.

#bootolás #Asus a88-gamer
2016. febr. 28. 12:33
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

AHCI mode is be van kapcsolva?

milyen windows es mirol telepited?

2016. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

AHCI módban van. de próbáltam a többit is. Windows 7-et telepítenék usb-ről. Ez számtalanszor ment.

úgy van beállítva hogy egyértelműen a vinyó kapcsoljon elsődlegesen. de nem. Próbáltam olyat, hogy a vinyót át tettem egy másik gépre és w7 rendszer telepítő fájljait rá helyeztem a saját telepítési műveletével. Hát így sem akar valahogyan megjavulni a dolog. Gyakorlatilag bootolási problémám van.

2016. febr. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!