Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatos FPS Drop World of...

Folyamatos FPS Drop World of Warcraft-ban. A gép konfiguráció lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám, hogy bár nyugodt állapotban az FPS fix 60 körül mozog,

a játék új területein már 35fps-ig is le drop-ol, mindezt úgy, hogy még nem nagyon akcióztam.

PvP zónákban és Battleground-okon, harc közben egyenesen képregénnyé válik a játék, 10fps-ig is lemegy.

Iszonyatosan rontja a játékélményt. A grafikai része a dolognak ettől úgy fest független,

Az FPS esések ugyanúgy jelentkeznek Low grafikán, mint Ultrán.

Próbáltam sok mindent: Game Booster program / háttérfolyamatok leállítása,

WTF mappa piszkálgatása - SET processAffinity bla bla, Cache-Interface-WTF mappák átnevezésén túl vagyok. /Nem Segít/

Gép konfigurációból sík hülye vagyok, szeretnék segítséget kérni.

Újonnan összerakott. 2hónapos gép.


Táp: CoolerMaster 600W 12cm Fan

Alaplap: Asus M5A78LM-LX3

Processor: AMD FX-8320 Eight-Core 3,5 Ghz

Videókártya: Gigabyte R9 380 2GB DDR5

RAM: Kingston 8GB/1600Mhz DDR3

HDD: Toshiba 2TB 64MB Sata3

SSD: Kingston V300 120GB

Hűtés: Deepcool Gammaxx 300

Operációs rendszer: Windows 10


Alkatrész csere esetén maximum 40.000Ft-ig mennék el.

UI: Ne haragudjatok hogy hosszúra sikeredett! Előre is köszönöm a segítséget! :)



2016. márc. 1. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elsőnek mindnképpen vegyél valami normális tápot pl : Xfx, Fsp mert lehet azzal van baj
2016. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Meg lehet hogy inkább intel kellett volna venni mert az stabilabb fps ügyileg és árban kijött volna egy i5
2016. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1.TÁP vegyél ahogy az előző válaszoló is írta!

2. ALAPLAP GIGABYTE GA-970A-DS3P válaszd mimimum, mert a mostani eléggé régi chipset és nem hiszem hogy 8 magos fx való abba a lapba!

2016. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

igen igaza van a 2-es válaszolónak egy jó alaplap az kell tényleg na akkor 40 ezer fT:

Alaplap: [link]

[link]

Táp: [link]

2016. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hmm köszönöm a gyors és hasznos válaszokat :D :) Alaplapra gondoltam én is. Akkor egészében mással nincs gond?
2016. márc. 1. 14:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Táp meg alaplap
2016. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Esetleg még egy kérdés: Ez a konfiguráció jól boldogulhat FHD felbontáson ultra grafikán? már az ajánlott tápegységgel és alaplappal.
2016. márc. 1. 14:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, 2-3 évig bőven ki fog szolgálni FHD felbontás mellet, vga kell max cserélned ez alatt csak! :)
2016. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még egy dolog lenne azért, processzort nem árt tuningolni 4.5Ghz körülire, na már most a DEEPCOOL GAMMAXX 300 hűtő helyet majd vegyél Thermalright Macho 120 vagy Alpenföhn Brocken cpu hűtőt amelyik elfér a házadba.
2016. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
lassanként beruházok rá. :D sajnos nem megy egyről a kettőre :( egyenlőre kezdem a táppal és az alaplapp-al. Ettől aztán remélem már tudok folyamatos stabil fps-el játszani. a procit majd csak akkor húzom ha már cseréltem a gammaxx-ot :)
2016. márc. 1. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!