Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem azt a videokártyát...

Miért nem azt a videokártyát érzékeli a gépem, mit beraktam?

Figyelt kérdés

Vettem egy Sapphire videokártyát. Sapphire Radeon HD 7750. Beraktam, az amd.com-ról telepitettem a driver-t. De minden program valamiért azt írja: AMD Radeon R7 200 Series

-> Hát ez sztem nem ugyanaz, mint a Sapphire Radeon HD 7750.

Miért van ez? Lehet rossz drivert telepíthettem? Mert volt a vidikarihoz CD, de én tudván, hogy van frisebb driver a neten, inkább onnan szedtem le egyet.

Az amd.comról szedtem le drivert. Lehet a Sapphire oldaláról kellett volna? (azt hittem eddig, hogy az mind1) Vagy úgy a legbiztosabb, ha berakom az eredeti CD-s drivert, telepítem, és utána hagyom, hogy az magától frissüljön? Mert igy tuti nem szedne le rosszat sohasem.


2016. márc. 1. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az r7 250 egy átmatricázott 7750, szóval lehet ezért.
2016. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mas amd knel is igy van, sok "atnevezett" gpu van csak, igy nem adnak ki kulon drivert minden atnevezesre


a legtobb R7 250 ugymond HD8670 (OEM) alapu, de HD7750 bol is siman csak atnevezettet is kiadtak


mindketto hasnolo gyenge, magakorukban sem epp jatekos vga k voltak, most meg foleg

egy HD7770 (R7 250X) is latvanyosan erosebb toluk elenben ez is kifutott tipus, abszolut legalja napjaink jatejos vga inak, megozza rossz arban ujonan


szoval a kerdeshez, a driver megfelelo hozza

2016. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha használtan vetted akkor lehet olyan okos volt az eladó mint te. ugyan az a 2 kártya tehát nincs miért félned vagy elkeseredned. a driver az nem írja át a videó kártya nevét ezt nem is tudom honnan a jó fenéből vetted de elég gáz. fölöslegesen is írtál ide most ki mentelek a gy top1 buta embereim listájára.
2016. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De van egy furcsa dolog ott: Ha az amd.com-ról leszedem az autodetectutility-t, akkor az azt írja (gondolom mivel onnan töltöttem le), hogy a legfrisebb van telepítve. Viszont ha a Sapphire oldaláról leszedett utility-t használom, ott egy régebbi verziójú drivert akar leszedetni velem. Ez érdekes...
2016. márc. 1. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
hagy már a hülyeségeidet ! szedd le a hivatalos amd.com oldalról és ne sírj már.
2016. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Onnan szedtem le. Nem sírok, csak érdekességképpen írtam amit írtam.
2016. márc. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!