Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia Gigabyte 970GTX G1...

Rozzo kérdése:

Nvidia Gigabyte 970GTX G1 Gaming VGA, i5-3570 3.4 proci, Gigabyte H77-D3H alaplap,16GB Ram, win 8.1 Gta 5, Far Cry 4 nem megy tökéletesen laggmentesen mi lehet az oka? proci, alaplap gyenge? Mit cserélnétek? 600W müködteti

Figyelt kérdés
SW Battlefront tökéletesen megy ultrán valmiért a nagy pályás,részletes játékok nem. proci gyengeségre gyanakszok mások aztmondják elég.

2016. márc. 1. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
ha tört verziós a far cry 4 akkor nem kell csodálkozni.az a baj hogy már patcheket sem találni hozzá nagyon az 1.4 -en kívül mert a többit törölték valamilyen okból.a procid nem gyenge a videó kártyádhoz aki ezt mondta elég hülye!
2016. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
táp pontos típusát érdemes lenne azért le írnod talán lehet az a gond. mert ugye nem minden játék alatt fogyaszt ugyan annyit a hardvered van ahol kevesebb van ahol nagyobb teljesítményt vesz fel. egy minőségtelen táp ilyenkor még kárt is tud okozni nem csak teljesítmény csökkenést.
2016. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Chieftec A-80 SERIES
2016. márc. 1. 17:14
 4/9 anonim ***** válasza:
ctg ? a táp úgy néz ki bőven elegendő nem a 600w miatt mert annyit nem tud de ennek a konfignak az össze fogyasztása nem éri el a 300 wattot sem! amúgy ahogy le írtam az elején tört verzióval játszol nincsennek patchek ez van! vedd meg eredetiben valószínűleg egér laggot tapasztalsz nem hinném hogy az fps-ed lenne kevés.
2016. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ctg 600-80P
2016. márc. 1. 17:34
 6/9 Trevor. ***** válasza:
GTAV, FC4 eredeti? Driverek a legfrisebbek?
2016. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fc4 kalózban már eleve nagyon rossz én is probáltam hiába volt +40 fps éreztem laggot vysnic minden be volt kapcsolva próbáltam driveresen is nem sokat ért ezt kell szeretni ha ingyen játszol valamivel ! gta 5 -el nincs baj tört verzióban játékon belül vysnic off nvidia driverben 3dbeállításoknál hozzáadod a gta 5 exe fájlt majd tripla pufferálást bekapcsolod alkalmazod és jó.
2016. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trevor. ***** válasza:
Eleinte nekem tele volt mikrolaggal (stuttering) a tört Far Cry 4, majd az 1.3-as patch megoldott mindent, utána már gyönyörűen futott. GTAV eredetiben van meg, azzal soha nem volt semmi gond, pedig már a megjelenés óta játszom vele,.
2016. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 1.4 patch van fent és még mindig micro laggos ha nincs 50+ fps felett.
2016. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!