Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom bármilyen...

Miért nem tudom bármilyen verzióra frissíteni a grafikus kártyám driverét?

Figyelt kérdés

van egy Asus X751LD típusú laptopom.

proci i7 (2 mag 4 logikai processzor, 1,8-3.0Ghz)

videókártya: nvidia geforce 820m(ezzel van baj) és

intel graphics 4000(ezzel semmi baj sincs)

A probléma az,hogy nem tudom frissíteni a drivert,egyik verziót se veszi be, még a windows eszközkezelő sem tudja frissíteni. De ha letörlöm az eszközkezelőből, nem telepít semmit és végülis a 353-as verziójú drivert rakja fel (már van 362-es is). Próbáltam már letölteni az nvidiáról, de nem telepíti, illetve geforce experience-el sem telepíti. Viszont ha frissíteni akarom, miután kiírta,hogy sikertelen a telepítés, kilövi a videókártyát.

Van megoldás arra,hogy tudjam frissíteni valahogy a videókártyám driverét?



2016. márc. 2. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha frissíteni próbáltam a drivert, használhatatlan lett a videókártya, nem is látta a gép,hogy van benne. Display néven látta és egy sárga háromszögtáblában volt egy felkiáltójel, ami valószínűleg hibára utal
2016. márc. 2. 14:36
 2/4 MGéza ***** válasza:
Milyen windows? Csak nem a kedves 10-es? Az egyenlőre kb az kb a létező hardverek felével inkompatibilis...
2016. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
Esetleg próbáld meg úgy telepíteni, hogy HD 4000-et letiltod.
2016. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, 10-esre lett frissítve...

akkor ez a probléma valószínűleg, pedig az nvidia írja,h win 10-hez is van driver

2016. márc. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!