Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani egy ehhez...

Tudnátok ajánlani egy ehhez minél jobban hasonlító de 1000Hz-es gamer egeret? GXT 25 GAMING MOUSE

Figyelt kérdés

Lecseréltem a régiTrust egeremet erre


- [link]


első komolyabb beruházásom egér terén de iszonyatosan kényelmetlen, pedig úgy tudtam karmos fogásom van.


Pár óra játék után visszacserélve a régi egeremet mennyei boldogság jár át annyira kézre esik, szóval tud valaki olyan profi gamer egeret ami méretben formában a leginkább hasonlít a trusthoz?


Köszi előre is



2016. márc. 3. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uhh köszi
2016. márc. 3. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos látatlanban nem lehet tanácsot adni, nekem például nagyon kényelmes a fenti Roccat Kova (igaz, én képtelen lennék karmos fogással egerészni).

A Trust ujjtámaszos kialakításához egy nagyon kicsit hasonlít a Logitech G402 és G502 modellje.

2016. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen ezek szerint ezt benéztem, pedig épp a karmos fogás miatt választottam ezt, azt olvastam ez az egér épp arra való (igazából valami félkarmos fogásom van és kicsit oldalasan fogom az egeret)


Egyébként azóta már határozottan kényelmesebb mondhatni bejön, de az elöl 2oldalt lévő 2 gombba még néha beleakad az ujjam.


Köszi. csekkolom a 2 egeret még nem választottam

2016. márc. 5. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi vagyok mit választottál.
2016. márc. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Épp holnap fogom eladni a Kova-t így még most fogok választani, de először is media markt-ban vagy valami hasonló helyen megtapizok pár egeret és csak utána választok.DE a logitech g402 a legesélyesebb
2016. márc. 29. 05:14
 7/7 anonim ***** válasza:

thermaltake volos


Nézd meg ezt is. Ha MMo-zol van rajta 15 gomb asszem, ami sokat segíthat és méretben pont akkora, mint a g402 és még ólcsóbb is kicsivel. Súlyozható e-sport egér.

2016. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!