Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a tápegységről valaki...

Erről a tápegységről valaki tud véleményt mondani?

Figyelt kérdés

[link]

Ez lenne a táp. Kérdésem hogy valaki használ-e ilyet és hogy meg van-e elégedve vele? olvastam az értékelések között hogy hangos. És mennyire? Valakinek valamilyen tapasztalata?



2016. márc. 4. 22:29
1 2
 11/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#9 ilyen olcson nem latok mast FSP 350 APN en kivul amire erdemrs penzt pazarolni


Hexa+ 400 kicsit dragabb


addig az arig mast nem is lattam

netannaz uj be quiet system power b8 bulk kiadasok... a kisteljesitmenyuek szerintem tul fapadosak a nagyobbak arannmeg van mas (tobbek kozt a nem bulk szeria)

2016. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szállítással együtt jó lenne ha 15e. körül megúsznám.
2016. márc. 5. 17:47
 13/15 anonim ***** válasza:
chieftecet vegyél és csókolom
2016. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
es milyent? ilyen olcso arsavban pcie csati sincs rajtuk es a tobbi csati is keves es rovid, ebbol a szempontbol 350 APN tol nincs elorebb, nem beszelve arrol hogy a minoseguk is hasonlo az oszes ilyen arsavban levo turheto tipusoknak is
2016. márc. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát néztem most az FSP Hexa 400w-os tápot az kijönne 15e.-ből szállítással. De még a Be Quiet és az Enermax is cipőkanállal de benne lenne a keretbe ha jó helyről rendelem.
2016. márc. 6. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!