Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hűtőpaszta lepucolása mivel?

Hűtőpaszta lepucolása mivel?

Figyelt kérdés

Hali!


Vettem használtam 1 vga-t amire ráfért egy kis pucolás, ezért szétszedtem ahogy volt, vistont eléggé be vam száradva rajta a paszta. Mivel tudnám finoman lepucolni (alkohol, rongy, kis ecset) a régimaradványair? Arcticmx2re gondoltam, azzal kenegetem meg újra, vagy más lenne jobb hozzá?



2016. márc. 5. 05:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az alkohol jó, de sok pasztát le lehet szedni meleg, nedves ruhával is(hogy az mx2 ilyen-e, arról lövésem sincs).
2016. márc. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A rajta lévő paszta gyári, azt akarom lepucolni teljesen és újra pasztázni mx2-vel. Ahol néztem, ott főleg ezt használták, talán annyira rossz nem lehet.
2016. márc. 5. 06:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Alkohollal szoktam 96%-os. Igaz kicsit gazsulálni kell a patikában érte, de fél decit azért kiadtak.

Az mx-4 jobb lenne (árgépen érdemes megnézni).

A "tegyél egy pöttyöt a közepére" megoldást én nem ajánlom, a teljes felületet érdemes bekenni egy műanyag spaklivak vékonyan. Ami esetleg lefolyik, azt fülpiszkálóval eltávolíthatod.

2016. márc. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg is találtam, ennyit erről.... https://www.youtube.com/watch?v=EyXLu1Ms-q4
2016. márc. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam X-et tegyek, az jobb. Azért mx2-t vennék, mert jelenleg csak az van pcx-en, és ha rendelem, akkor jön mellé még más alkatrész is. Vagy van ahol ingyen kiszállítják valami kis postai levélben (mert a 2-4g simán belefér egy borítékba)?
2016. márc. 5. 06:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a Rufuszban vettem (1700). Mx-4 Hővezetés: 8.5 W/mK.

Mx-2: 5.6 W/(mK). Én a jobbat venném.

Hogyan szállítják...nem tudom.

2016. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én meg vidéken lakom, Az első nagyobb város is fél órára van, olyan bolt, ahol ilyet még kapnék is az meg 1-1,5 :D


Közben egyébként megtlaáltam pcx-nél is, csak hülye módon hűtőzsírnak van írva az mx-4, míg az mx-2 hűtőpaszta.

2016. márc. 5. 08:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Még 1 dolog, szerintetek az arcszesz is jó? mert az elég magas alkoholszámú és akkor nem kell vennem azt is :)
2016. márc. 6. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!