Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kontrollert tudnatok...

Milyen kontrollert tudnatok ajanlani PC-re?

Figyelt kérdés
Leginkabb FIFA-zni szeretnek es billentyuzettel nem igen szeretek, ezert keresnek olyan kontrollert amit tudnek hasznalni a laptopomhoz.

2016. márc. 5. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
xboxos pc-hez kiadott usb-s kábeleset, ez lehet 360 vagy one is. Másfajták nagyon nem érik meg, mert vagy beveszi a gép, vagy nem.
2016. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A barátnőm pont most vett egyet a médiamárktban egy trust kontrollert, tíz alatt volt, lehet használni vezeték nélkül is, tök jó. De amúgy xbox kontrollert is lehet használni pécéhez.
2016. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én eredeti xbox controllert vennék azzal nem lőhetsz mellé
2016. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
thrust master gpx black , xbox 360 original .
2016. márc. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
+1 az eredeti xbox controllernek. Röviden: minőség, tartósság.
2016. márc. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csakis eredeti Xboxost, az 100%-ig jó mindenhez.
2016. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már csak annyit hogy akkor one-is vagy 360asot?
2016. márc. 6. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:
mind2 j de one szerintem nem kompatbilis régebbi játékokkal.
2016. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha tippelnem kéne tök ugyanaz a két kontroller.. annyi hogy ha vezeték nélkülit veszel akkor kell hozzá egy "receiver" hogy a géppel tudjon kommunikálni
2016. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, Trust meg egyéb márkákat nem minden játék ismer fel. Lásd Shadow of Mordor, csak és kizárólag kábeles xbox kontrollerrel tudsz játszani (vagy billentyűzettel). Még az eredeti pc-hez kiadott vezeték nélküli xbox kontrollert se volt hajlandó felismerni.


Ezt azért írom le, nehogy pofára ess, mint én. Van egy amúgy jó trustos gamepadom, csak a játékaim felére használhatatlan, ezért vehettem még egyet, valamivel drágábban.

2016. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!