Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Msi r9 380 gaming 4gb os...

Msi r9 380 gaming 4gb os videokartyanak egel egy chieftec navitas 500 550 (nem tudom most pontossan ) tap?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 05:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég de én inkább vennék egy be Quiet s7 500-at és akkor a megspórolt pénz mehetne egy r9 380X-be akár.Mivel az MSI amúgy sem éri meg mert majd annyi mint a Gigabyte r9 380X .
2016. márc. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nincs 500 as mint irtam, boltok legtobbje zarojelben odairja valodi nevet is, ahszolut erthetetlen honnan vették ezt

ha amugy megbizhato bolt akkor lehet vasarolni onan de amirol alig tudni valamit es el is irjak arujuk neveit ott nem annyira vasarolnek


szoval 550 est kapod elmeletben, ha megsem akkor s boltnal kellnpanaszt tenni (mert akar telejesen mast is kaphatsz ennyi erovel...)


ellenben +1 S7 500 ra es 380X re

bar altalaban hasonlo arban megy a ket tap es S7 is alig olcsobb

csak a sporolas vegett irom hogy 380X nem feltetlen fer bele

2016. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!