Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzor hűtőt...

Milyen processzor hűtőt tudnátok ajánlani, hogy ne melegedjen fel játékok közben?

Figyelt kérdés

Gyári hűtőm van, amit teljesen kitisztítottam, tavaly nyáron újrapasztáztam a procit és játékok közben egy idő után felmegy 90 fok felé.

Nem olyan rég vettem egy új videókártyát radeon r9 380-t ami állítólag eléggé fűti a processzoromat, próbáltam levenni a gép oldalát, de nem sokat segített, így szerintem új hűtő kell bele.

Egyik oldalon kérdeztem melyik lenne a legjobb és ezeket ajánlották.

Cooler Master Hyper TX3 EVO

Cooler Master Hyper T4

Alpenföhn Ben Nevis

ID-Cooling SE-213V2

Most éppen egy i5-2300 procim van, de hosszútávra tervezek tehát, ha vennék mondjuk hatezres i5-t azt is kitudná e hűteni rendesen.


2016. márc. 8. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A VGA nem melegíti a processzort, amúgy az első teljesen jó választás, csak a platformkompatibilitást nézni kell.
2016. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az a platformkompatibilitás? Ilyenről még nem hallottam.
2016. márc. 8. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott valamit nem jól rakhattál össze. Minden lába benn van a hűtőnek a helyén és bekattant rendesen?
2016. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Helyén van rendesen, azt mostanában nem szedtem szét.
2016. márc. 8. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Más a foglalata a 2300-nak mint mondjuk egy 6500-nak, így figyelni kell, hogy mindkettő foglalatra rámenjen a hűtő.
2016. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre elég lesz a 2300-nak. Mert nem biztos hogy most a közeljövőben kifogom cserélni. Azokhoz jók ezek a ventik?
2016. márc. 8. 20:02
 7/7 MGéza ***** válasza:
Inkább az Alpenföhn-t választanám. 120mm venti van rajta, az azért nem mindegy a TX3 EVO ellenében. És csendesebb is.
2016. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!