Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem neten egy laptop...

Vettem neten egy laptop egeret, megjött és gyárilag be volt csomagolva műanyagba ami nem volt megbontva mégis az eleje belülről "piszkos" volt. Na nee? Gondoltam.

Figyelt kérdés

Kibontottam, a foltok némileg lejöttek mintha fehér festékpöttyök lettek volna, de a gumiboritáson maradtak 1-2mm-es foltok itt a "selymes" gumi bevonat hiányzik is. Ill vannak még alig észrevehető kis pontok igazából annyira nem látható, de azért a szemnek zavaró... visszavigyem vagy hagyjam meg? Kár volt kibontani, de reméltem csak a csomagolásra került valami belülről...


Egyébként nem volt drága, 1500 de most nem az ár a lényeg... Ti mit tennétek?



2016. márc. 8. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kukaba vele
2016. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gondolom aki a gyárba gyártotta/csomagolta nem mosott kezet fosás után. Előfordul.
2016. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!