Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen i3-as laptopot vegyek...

Milyen i3-as laptopot vegyek wowra és hasonló kisebb gepigényü játékokra?

Figyelt kérdés
Most asztali gépem van spec:AMD am2 4800+ nvidia 9600gt, 2gb ram.Ennél jobb laptopot szeretnék hardverileg de nem értek a lapotokhoz, néztem orajeleleket ezeken a gépeken elég kevésnek tűnnek, vagy ez csak alap orajel és pl játék indutásakor nagyobb orajelen ketyeg?

2016. márc. 8. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem laptop nem játékra van fujj köpöd ki.

Azért alacsony az órajel, hogy kevesebbet fogyasszon a gép ezért bírja huzamosabb ideig telepről.

Vegyél mégeggy asztalit de nehogy laptopot mert abban az árfekvésben ami neked kell NINCS JÁTÉKRA TERVEZETT.

2016. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:

Ezek már sokkal újabb processzorok, mint a Athlon 64-ed.

Hasonítsd csak össze egy hasonló órajelű korszerűbb Intel-lel.

[link]


#1 Nem is írt árat....

2016. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló hogy az asztali jobb ezzel nem mondtál újat, nem vagyok otthon a notebookokban de egyértelmű hogy ha máshol szeretném használni pl páromnál akkor ez nem lehetséges mert ugye asztali gepet nem fogom harcolászni...

Alsó kategóriát nézegettem azok az i3-asak úgy néztem, lehet wow és hasonló online játékok még egy közép kategóriás laptopon sem mennek jól nem

2016. márc. 9. 00:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom megítélni * de annyi biztos hogy nem gta 5-re és társaira kell...
2016. márc. 9. 00:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van benne egy középkategóriás VGA ("videókártya"), akkor nem lesz vele gond. Jah, és kerüld az U-végű i3-as processzorokat, M-végűt keress.


Az én laptopomban Intel i5-3230M processzor van és a VGA egy Nvidia GeForce GT 740M. A tauri wow-val nem volt gond, mostanában meg terázom.


VGA-ból a 710M/720M/820M/920M és társaik felejtősek. Egy jó '40-essel már nem lesz gond szerintem.

2016. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel már lehet World of Warcraftozni.


[link]

2016. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BM-Striker ***** válasza:

GTA V gépigénye pont hogy nagyon alacsony, és még mindig nem írtál keretet.


i3-as gépek, 100k-tól 500k-is terjednek.

2016. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!