Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen AMD processzort ajánlotok?

Milyen AMD processzort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Videóvágásra, Photoshopra kellene leginkább, nem sűrűn játékra. Használtan venném, maximum 40 ezer ft a keret.
2016. márc. 9. 21:27
 1/8 Trevor. ***** válasza:

FX 8350 pont van ennyiért használtan.

[link]


Persze kell mellég egy jó alaplap, táp, processzorhűtő is.

2016. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen alaplapod van? Mert nem mindegy milyen foglalat.De ha betudsz szorítani egy 8350-et [link] akkor azt de ha nem akkor egy 8320 (az még újonnan is belefér.)
2016. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs még lapom, szóval igazából lehetne Intel is, de az drágább, nem férne a keretbe :) Köszi nektek, ment a zöld.
2016. márc. 9. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha munkára kell Akkor maradhatsz az FX-nél mivel a tervező renderelő programok (meg egyéb programok) egész jól kihasználják a több magot.Játékra lenne jó az intel de mint említetted kicsit tényleg drágábbak
2016. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem drágább:

[link]

[link]

2016. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Használtan mindegyik drága 40 ezerért. Ha FX-8350-et kifogsz 30 ezer ALATT, az úgy oké, 40 ezerért már van új 4 modulos FX is, amit simán fel lehet rántani a 8350 szintjére és még tovább.


De így is csak akkor éri meg, ha már egy olyan félkonfigod megvan, ami ki is bír egy csúcsra járatott FX-8000-est. Stabil táp és jó alaplap legalább 6+2 fázisú hűtött VRM áramkörrel.

2016. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:
Viszont van nem egy olyan hirdetés, ahol FX 8350+lap van 40K-ért, az úgy már nem rossz választás.
2016. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

30ért használtan lehet kapni AMD FX-8320-at.

Ha lap nincs azzal együtt max 45...Ha szerencsés vagy letudod alkudni.

Nemkell neki sem bitang táp sem kitudja milyen isten verte hűtőt venni...

Volt nekemis. Illetve volt 8350,8370-em.

Mind a 2 elment egy 400w-os kis táppal. Stock hűtővel és természetesen húzva voltak. Nemtudom megmondani már hogy mennyit addig húztam csak amíg stabilak voltak az alap feszültségen! És nem. Nemlehetett volna rajtuk tojást sütni még ígysem. :D

Én játékokra használtam őket szóval...

Persze mikor beszereztem egy GTX970-et. Értelemszerű hogy már nemvolt elég a táp...

2016. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!