Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel alaplappal össze tudok...

Ezzel alaplappal össze tudok kötni SLI-be két gtx 950-es kártyát vagy csak AMD Crossfire lehetséges?

Figyelt kérdés
Asrock B970 Extreme 3.0 R2.0

2016. márc. 10. 09:32
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem tamogotaja az sli t, eleve az alaplap nem idealis tobb gpu/vga s rendszerhez

950 eleve nem erdemes sli re...


szoval milyen egyre ugyesebb dolgokat fogsz kitalalni még?

2016. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gtx 950-ből teljesen bolondság SLI-t építeni , árban annyi mint egy 970 , csak annyi különbséggel hogy a 2 gtx 950 gyengébb lesz , többet fog enni , instabilabb lesz + ilyen alaplapra SLI nem igazán lehetséges.
2016. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2 db 950 árából vegyél egy 970-et. Jobban jársz.
2016. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint azt előttem már megválaszolták a lap nemtámogat SLI-t.

Viszont mivan ha a kérdezőnek már alapból van 2db 950-ese?

Velem is megesett hogy megvásároltam potom összegért valakitől "hibásan" egy ugyanolyan kártyát mint ami nekem volt és csodák csodájára kiderült hogy nem hibás volt . Legalábbis annyira nem mint azt ő hitte hanem csak a vga kimenet volt halott rajta...(Alapból is az volt vele a tervem hogy "kisütöm" ha ismeritek az eljárást :D ) HD 5770 volt még jó anno.

2kártya jobb mint egy ez tény. De csodát nemlehet tőle várni.

Ha viszont újonnan... Pfuh. Inkább 970 tényleg! Azzal probléma nemlessz.Míg 2 950 nembiztos hogy elég esetleg passzolom 2-4k játékhoz maxra húzva mindent. :D

2016. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!